ye-logo.v1.2

Вулиці Хмельницького знову патрулюватимуть правоохоронці

Суспільство 1948
Патрулюватимуть вулиці Хмельницького ввечері, з 18 до 22 години
Патрулюватимуть вулиці Хмельницького ввечері, з 18 до 22 години. Фото: Хмельницьке РУП

На вулиці Хмельницького повертаються наряди, які партулюватимуть місто у вечірній час.

Працівники Хмельницького районного управління поліції (РУП), спільно з представниками громадських формувань, почали проводити спільне патрулювання міста. Спільні наряди, у складі 2-4 осіб, патрулюватимуть Хмельницький ввечері, з 18 до 22 години. Поки що це відбуватиметься не у всіх мікрорайонах міста.

Як повідомив заступник начальника Хмельницького РУП з превентивної діяльності Дмитро Заславський, востаннє повноцінне патрулювання проводили ще до розформування батальйону патрульно-постової служби у 2014 році. Попередньо партулювання відбуватиметься щоп’ятниці. Партулюватимуть правоохоронці центральну частину міста, Південно-Західну та мікрорайон Заріччя. Основна ціль — виконувати не каральну функцію, а проводити профілактику правопорушень.

«Із настанням літнього періоду працівників для партулювання додадуть. Поки що ж будуть працювати піші наряди по 2-4 працівника — це правоохоронці і представники громадських формувань міста. Працівники поліції, як належить, озброєні і забезпечені радіозв’язком. Загалом, в патрулюванні будуть задіяні 10 працівників поліції і 8 представників громадських формувань», — пояснює Дмитро Заславський. 

Читайте також: Хмельничани можуть запропонувати проєкт, який реалізують за кошти громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую