ye-logo.v1.2

Укрзалізниця призупиняє продаж квитків на потяги до Закарпаття

Суспільство 858
Обмеження діятимуть від завтра, 8 березня, й до кінця дії посиленого карантину
Обмеження діятимуть від завтра, 8 березня, й до кінця дії посиленого карантину. Фото: з фейсбук-сторінки Укрзалізниці

Обмеження діятимуть від завтра, 8 березня, й до кінця дії посиленого карантину.

Укрзалізниця призупиняє продаж квитків на потяги до Закарпатської області та в зворотньому напрямку, а також обмежує посадку та висадку пасажирів у цьому регіоні. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Такі обмеження пов’язані з тим, що з 8 березня в Закарпатті починають діяти обмеження «червоної» карантинної зони.

Як зазначають в пресслужбі, компанія-перевізник припинить продаж квитків до Закарпатської області з 8 березня й «до кінця дії посиленого карантину». А з 9 березня - обмежить висадку та посадку пасажирів за вже придбаними квитками до регіону.

Уточнюють, що до початку дії обмежень «червоної» карантинної зони на Закарпатті пасажири ще можуть без перешкод виїхати або ж дістатися області залізницею.

Також Укрзалізниця готова за поданням Закарпатської ОДА призначити спеціальні рейси та вивезти з карантинної зони приблизно 2,1 тисячі людей із квитками. Раніше в компанії зазначили, що організують п'ять таких спеціальних рейсів із Буковини та Прикарпаття, щоб вивезти понад 3 тисячі пасажирів.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця через посилення карантину зупинила продаж квитків на Івано-Франківщину. А згодом ще до двох областей – Чернівецької та Житомирської, де також почав діяти «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

Читайте також: Хмельниччина перейшла в «помаранчеву» зону

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую