ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан закликають не виходити на тонку кригу

Суспільство 1091
Рятувальники продовжують розповідати хмельничанам про небезпеку риболовлі на тонкій кризі
Рятувальники продовжують розповідати хмельничанам про небезпеку риболовлі на тонкій кризі. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Попри потепління любителів зимової риболовлі досі можна зустріти посеред заледенілого Південного Бугу.

У Хмельницькому рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед місцевих любителів зимової риболовлі. Зокрема, сьогодні, 8 березня, вони провели черговий рейд на міському водосховищі Південного Бугу.

За словами представників Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, виходити на тонку кригу досить небезпечно. Особливо зростає небезпека провалитися під лід у нинішню пору, коли температура повітря не сприяє утворенню міцної криги.

Тому рятувальники наголошують, що найкращий спосіб вберегтися від нещасних випадків — взагалі утриматися від виходу на тонкий лід.

«Якщо людина все ж потрапила під кригу, слід негайно телефонувати на лінію «101», — розповідають у пресслужбі ДСНС. — Після цього необхідно спробувати допомогти потопельнику, однак не варто до нього наближатися. Тому необхідно використовувати мотузки, палиці чи будь-які інші підручні матеріали, за які може вхопитися потерпілий».

Читайте також: Прогноз погоди на тиждень: поступове зростання температури

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую