ye-logo.v1.2

Хмельничан закликають не виходити на тонку кригу

Суспільство 636
Рятувальники продовжують розповідати хмельничанам про небезпеку риболовлі на тонкій кризі
Рятувальники продовжують розповідати хмельничанам про небезпеку риболовлі на тонкій кризі. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Попри потепління любителів зимової риболовлі досі можна зустріти посеред заледенілого Південного Бугу.

У Хмельницькому рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед місцевих любителів зимової риболовлі. Зокрема, сьогодні, 8 березня, вони провели черговий рейд на міському водосховищі Південного Бугу.

За словами представників Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, виходити на тонку кригу досить небезпечно. Особливо зростає небезпека провалитися під лід у нинішню пору, коли температура повітря не сприяє утворенню міцної криги.

Тому рятувальники наголошують, що найкращий спосіб вберегтися від нещасних випадків — взагалі утриматися від виходу на тонкий лід.

«Якщо людина все ж потрапила під кригу, слід негайно телефонувати на лінію «101», — розповідають у пресслужбі ДСНС. — Після цього необхідно спробувати допомогти потопельнику, однак не варто до нього наближатися. Тому необхідно використовувати мотузки, палиці чи будь-які інші підручні матеріали, за які може вхопитися потерпілий».

Читайте також: Прогноз погоди на тиждень: поступове зростання температури

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую