ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому створили лялькову виставу, яка вчить сортувати сміття

Суспільство 1255
У Хмельницькому вперше показали лялькову виставу для дітей, яка вчить сортувати сміття
У Хмельницькому вперше показали лялькову виставу для дітей, яка вчить сортувати сміття. Фото: офісу «Розумне довкілля. Хмельницький»

Прем'єру показали маленьким глядачам минулих вихідних.

В обласному центрі стартував спільний творчий проєкт Хмельницького академічного обласного театру ляльок «Дивень» та офісу «Розумне довкілля. Хмельницький». Для маленьких глядачів підготували виставу, яка вчить їх правильно поводитись із побутовими відходами. 

«Посилену увагу у нашому проєкті ми приділяємо просвітницькій роботі, зокрема освітній, тому ця вистава є складовою тієї роботи, яку проводимо зі школами та дошкільними навчальними закладами. Театр ляльок «Дивень» знаковий для нашого міста культурний заклад та досить популярний серед малечі. Саме тому ми запропонували керівництву театру зробити виставу на екотематику, нашу ідею охоче підтримали», - розповідає комунікаційниця офісу «Розумне довкілля» Ксенія Косюк.

За її словами, постановку п’єси здійснив головний режисер театру Сергій Брижань. Ксенія каже, вийшла зворушлива і повчальна історія про те, що потрібно берегти природу, не смітити, дбайливо ставитися до довкілля. Важливе у цій виставі пояснення - чому так потрібно робити.

Вистава увішла до репертуару театру

«Головна мета вистави, звісно, виховання у дітей культури поводження з відходами, навчання сортуванню та загалом дбайливого ставлення до довкілля. Саме засобами мистецтва значно дієвіше донести важливу інформацію», - додала Ксенія Косюк.

У виставі в якості інвентаря використали сміття та контейнери

Прем'єру постановки «Ослик Мафін і Смітюк», яка створена за мотивами твору британської письменниці та лялькарки Енн Хогарт, показали в обласному центрі на минулих вихідних. Вистава увійшла до репертуару закладу, окрім того, для шкіл і дитсадків міста проводитимуть спеціальні покази, поки це дозволяють карантинні вимоги.

Ослик Мафін - це персонаж, якого сторила британська письменниця і лялькарка Енн Хогарт

Читайте також:  Театрали з Полонного отримали гран-прі у Міжнародному конкурсі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую