ye-logo.v1.2

На сесії обласної ради вкотре пропонують розглянути питання ліквідації дитячих санаторіїв

Суспільство 920
Вперше питання ліквідації дитячих санаторіїв розглядали ще в 2019 році
Вперше питання ліквідації дитячих санаторіїв розглядали ще в 2019 році. Фото: з архіву

Відповідні проєкти рішень пропонуються до розгляду депутатам.

На найближчій сесії Хмельницької обласної ради, яка запланована 8 квітня, на розгляд депутатів знову виносять питання ліквідації трьох дитячих санаторіїв. Відповідні проєкти рішень вже оприлюднені на сайті Хмельницької обласної ради.

Отож, депутатам вчергове пропонуватимуть розглянути питання ліквідації трьох дитячих санаторіїв - Кам’янець-Подільського обласного дитячого спеціалізованого санаторію, обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок» (с. Маліївці Дунаєвецького району) та Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію (с. Великий Жванчик Дунаєвецького району).

Нагадаємо, питання їх ліквідації вперше депутати розглядали ще у грудні 2019 року. Причиною закриття називали те, що ці заклади не входять у перелік тих, які отримуватимуть фінансування від Національної служби здоров'я. І фінансування цих закладів з обласного бюджету також не було передбачене.

Однак тоді депутати обласної ради рішення про закриття не підтримали, зіславшись на те, що для вирішення питання ще залишався час до квітня.

Вкотре питання ліквідації цих закладів мали прийняти на червневій сесії минулого року року. Однак, це питання з розгляду зняли. А вже у вересні перевели ці заклади на сезонний режим роботи.

Читайте також: Реставрацію палацу в Меджибожі продовжать: з обласного бюджету планують виділити декілька мільйонів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую