ye-logo.v1.2

Пів року без керівника: у Городку нарешті визначилися із директором лікарні

Суспільство 4013
Олександр Кушнір був єдиним учасником конкурсу на посаду директора КНП
Олександр Кушнір був єдиним учасником конкурсу на посаду директора КНП "Городоцька міська багатопрофільна лікарня". Фото: horodok.city

Засідання конкурсної комісії відбулося вчора, 24 березня.

Без керівника Городоцька, тоді ще центральна районна лікарня, була від вересня минулого року, коли рішенням Городоцької районної ради було звільнено тодішного головного лікаря Миколу Дралюка. Звільнили його «у зв’язку із закінченням контракту», а нового керівника — не призначали протягом декількох засідань сесій районної ради.

Згодом, після реформи районів та медичних закладів, Городоцька центральна районна лікарня, яка була на балансі району, стала комунальним некомерційним підприємством (КНП) «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» і перейшла на баланс міської громади.

У Городоцькій міській раді вчора, 24 березня відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня». На конкурс надійшла заява лише від одного претендента — Олександра Кушніра, який був тимчасово виконуючим обов’язки директора КНП.

Конкурсна комісія, після перевірки пакету документів та презентації плану роботи і розвитку підприємства, рекомендувала міському голові запропонувати на розгляд чергової сесії міської ради питання щодо призначення Олександра Кушніра на посаду директора КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» як переможця конкурсу. 

Читайте також: Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни почав приймати пацієнтів з Covid-19 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую