ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чому на Хмельниччині відтермінували запровадження «червоної» зони

Суспільство 19145
Поки до «червоної» зони Хмельниччина не потрапляє
Поки до «червоної» зони Хмельниччина не потрапляє. Фото: з архіву

Два дні заповненість ліжок з киснем становила понад норму.

Ще вчора, 31 березня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час засідання уряду зазначав щодо областей, які поки не перебувають у «червоній» зоні епіднебезпеки, що найбільш напружена ситуація у Хмельницькій області. Як і те, що найближчим часом наша область може опинитися у «червоній» зоні.

Наголошував на цьому вчора під час брифінгу в Хмельницькій ОДА і заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук. За його словами, в області ситуація з поширенням Covid-19 є «досить складною» і станом на вчора вже другий день поспіль за показниками Хмельниччина відповідала «червоній» зоні — заповненість ліжок з киснем становила понад 65 відсотків. Тобто, перевищувала норму. Другий показник, який був вище норми, а саме рівень госпіталізації, становив 120,2 на сто тисяч населення (перевищенням є понад 60 на сто тисяч населення).

Утім вже сьогодні ситуація змінилася. За даними МОЗу, показник завантаженості ліжок з киснем на сьогоднішній ранок в області становив 64,4 відсотка. Тобто, це трохи більше, ніж пів відсотка до крайньої межі. А отже, поки до «червоної» зони Хмельниччина не потрапляє.

Про те, що поки «червоної» зони не буде, розповів і заступник міського голови Хмельницького Роман Примуш під час сьогоднішнього онлайн-спілкування з мешканцями міста.

«Вже понад два тижні в нас перевищений показник кількості госпіталізованих осіб на 100 тисяч населення, - каже він. - Також два дні поспіль був перевищений показник завантаженості ліжок з киснем, який перевищував допустимі 65 відсотків. Нині ми маємо 64,4 відсотка, тобто цей показник знизився. Тож на сьогодні ми в «червону» зону не потрапляємо».

За його словами, якщо таки відбудеться триденне перевищення двох показників, то Хмельниччина потрапить до «червоної» зони.

Утім, варто зазначити, що сьогодні Хмельниччина за кількістю виявлених випадків Covid-19 за добу побила власний невтішний рекорд 1142 випадки хвороби проти 664-х виявлених напередодні.

Читайте також: У 12 лікарнях Хмельниччини планують встановити кисневі станції

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую