ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому визначились із керівником «Електротрансу»

Суспільство 3410
Сергій Бобух очолив КП «Електротранс»
Сергій Бобух очолив КП «Електротранс». Фото: із фейсбуку

Ним став Сергій Бобух.

Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» має нового керівника. Як розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук, ним став Сергій Бобух.

«Зараз він призначений заступником директора і на нього покладені обов’язки керівника підприємства. Кандидатура керівника має погоджуватись профільним міністерством – Міністерством інфраструктури. Тому керівник як такий є, але через бюрократичні речі не можемо його призначити офіційно директором. Утім, запит на міністерство надісланий, очікуємо», - каже Микола Васильович.

За його словами, загалом обирає керівника комунального підприємства міський голова із переліку кандидатів. Ця людина має відповідати усім необхідним критеріям. Після того очільник міста підписує контракт із визначеною особою на конкретний термін.

Згідно із даними з декларації, 43-річний Сергій Бобух проживає та зареєстрований у місті Красилові, де був донедавна депутатом місцевої ради. Обрали його представником громади від політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" у 2017 році. На той момент він  працював старшим інженером відділу матеріально-технічного постачання ДП ПАТ "Оболонь "Красилівське"

У власності Сергія Олександровича земельна ділянка в селі Заслучне та дві ділянки у селі Веселівка на Красилівщині. Території набуті у власність у 2018-2019 роках. У тому ж 2019 році в Сергія Бобуха з'явилась кватира площею 73,8 квадратних метри (вартість  576 000 гривень) з гаражем  (вартість 100 000 гривень) у Красилові. Із 2015 року керівник має лінію з виробництва паливних брикетів. Серед траспортних засобів – автомобіль «Hyundai Santa», мотоцикл «Yamaha» та вантажівка «Renault Master».

У 2020 році керівник мав 639 381 гривню від зайняття підприємницькою діяльністю. Від ТОВ «Хмельницькенергозбут» отримав 174 625 гривень виплат по зеленому тарифу. Упродовж минулого року зберігав готівкою 1 мільйон 40 тисяч гривень.

Дружина, Ольга Бобух, має лише земельну ділянку в селі Заслучне. Працює пані Ольга у Хмельницькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де їй торік нарахували 181 326 гривень зарплати та 27 502 гривні матеріальної допомоги.

У декларації Сергія Олександровича вказані і його батьки. Мати володіє будинком та шістьма ділянками у Красилові. Усе це набуте у власність в різні періоди 2017 року. Батько із 2018 року володіє ділянкою у селі Заслучне. На двох подружжя отримало близько 80 тисяч гривень пенсії та близько 3 тисяч гривень від надання майна в оренду.

Читайте також: Президент призначив голів двох райдержадміністрацій Хмельниччини: хто вони і що задекларували

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую