ye-logo.v1.2

«Червона зона» на Хмельниччині: як курсуватимуть потяги

Суспільство 2592
На Хмельниччині з 9 квітня діятиме «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки
На Хмельниччині з 9 квітня діятиме «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки. Фото: Наталії Гарматюк

Деякі обмеження починають діяти відсьогодні.

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією, на Хмельниччині з 9 квітня діятиме «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки. Відтак, на території області встановлено низку заборон, зокрема й таких, що стосуються залізничних перевезень.

Як повідомив в ефіру «Суспільне Поділля» перший заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Тюрін, транзитні залізничні перевезення поки не припиняються. Утім, зазначив він, рішенням державної комісії ТЕБ та НС, передбачено, що міністерство інфраструктури найближчим часом має подати пропозиції щодо зміни порядку роботи залізничного транспорту в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

«Мінінфраструктури має подати пропозиції аби встановити на Хмельниччині на період «червоної зони» режим залізничних перевезень, - пояснює Сергій Тюрін. - Їх розглядатимуть на державному рівні. Ці пропозиції мають бути надані протягом тижня. Рішенням обласної комісії з ТЕБ та НС ми обмежили лише приміські залізничні перевезення. Це в нашій компетенції».

Як зазначили у довідковій службі залізничного вокзалу станції Хмельницький, приміські потяги на території області припиняють пасажирські перевезення відсьогодні, 8 квітня, з 15:00. Приміські поїзди, які проходять транзитом через регіон, посадку та висадку пасажирів на території області не здійснюватимуть.

Щодо транзитних пасажирських потягів, то висадка та посадка пасажирів наразі не припинена і жодних змін ці перевезення поки не зазнали.

Читайте також: Посилення карантину: Хмельниччину вже офіційно перевели у «червону» зону

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую