ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визначилися, як навчатимуться учні молодших класів з понеділка

Суспільство 17068
У Хмельницькому вирішили, чи ходитимуть учні молодших класів до школи
У Хмельницькому вирішили, чи ходитимуть учні молодших класів до школи. Фото: ілюстративне з архіву

Перед цим поцікавилися думкою батьків.

З понеділка, 12 квітня, на території Хмельницької громади змін в організації навчання учнів перших-четвертих класів не планується. Як розповіла сайту «Є», директорка Департаменту освіти та науки Надія Балабуст, школярі молодших класів продовжать відвідувати навчальні заклади.

«Перед цим ми проводили онлайн-опитування серед батьків учнів, які відвідують школи. Запитували про їх ставлення до дистанційного навчання. Загалом проголосувало близько 16 тисяч осіб. За отриманими результатами виявилося, що 35% відповідей були за переведення школярів на дистанційну форму навчання, відповідно 65% були проти цього, - пояснила Надія Балабуст. - Ми моніторимо ситуацію щоденно і подаємо на розгляд штабу. У разі значного спалаху захворювань чи інших несприятливих ситуацій, ми будемо на них реагувати. Але поки що учні до кінця наступного тижня планово навчаються очно».

Як розповідав раніше міський голова Олександр Симчишин, станом на 6 квітня сім класів з усіх навчальних закладів громади пішли на дистанційне навчання у зв’язку з тим, що захворіли діти. Загалом динаміка захворюваності хмельницьких педагогів, техпрацівників та учнів залишається стабільною. Водночас мер додав, батьки, які бояться наражати своїх дітей на небезпеку, можуть написати заяву на ім’я директора школи і перевести дитину на іншу форму навчання та не вести її до школи. 

Нагадаємо, учні 5-11 класів хмельницьких шкіл наразі перебувають на дистанційному навчанні.

До теми: На Хмельниччині відбудеться пробне ЗНО. Що потрібно знати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую