ye-logo.v1.2

У Славуті хворих з Covid-19 почали розміщувати в мобільному госпіталі

Суспільство 1339
Станом на ранок тут було 6 хворих
Станом на ранок тут було 6 хворих. Фото: Славутська міська лікарня

Станом на ранок тут було 6 хворих з коронавірусною інфекцією.

У Славуті пацієнтів, хворих на Covid-19, почали розміщати в мобільному госпіталі, який нещодавно розгорнули. Про це повідомляють у Славутській міській раді. Зазначають, що до госпіталю перевели пацієнтів з ковідних відділень лікарні, які нині перевантаженні. Станом на ранок тут було 6 хворих з коронавірусною інфекцією, однак, не виключають, що до вечора пацієнтів може побільшати.

«Наразі в Славутській міській лікарні розгорнуто 120 стаціонарних ліжок з підведеними кисневими точками для хворих на коронавірусну інфекцію, - розповів сайту «Є» заступник міського голови Ігор Піголь. – Усі вони заповнені. Станом на нинішній ранок ми мали 126 хворих. Тож виникла нагальна потреба у додатковому розміщенні пацієнтів. Керівництво лікарні разом з міським штабом з ТЕБ та НС прийняли рішення про передислокацію деяких хворих в модулі мобільного шпиталю».

Додає, що наразі для лікування хворих, які розміщені у цьому госпіталі, сформована мобільна бригада з 20 чоловік (два лікарі та молодший медичний персонал), виділені необхідні ліки та засоби захисту.

«Ситуація із заповнюваністю ліжок в медзакладі важка, тож з нинішнього дня працюємо в такому режимі, - каже Ігор Піголь. – Також наразі розглядаємо питання, щоб розвантажити деякі «ковідні» відділення та перевести до мобільного шпиталю хворих, які перебувають в неважкому стані. Звісно ж, найскладніші хворі залишаться в інфекційному відділенні, де є потоковий кисень. Нині тут близько 40-а хворих. Але в нас також під «ковідне» переформатоване дитяче відділення, яке відведене під підозри, терапія, травматологія – загалом 5 відділень. Вони завантажені надміру».

Нагадаємо, рішення про розміщення мобільного шпиталю в Славуті приймалося на рівні держави. Госпіталь має 33 намети, з яких 24 – це госпітальна база. Тут можна розмістити 120 хворих. У мобільному госпіталі функціонують приймальне відділення та блок інтенсивної терапії. Кожне з ліжок обладнане кисневим концентратором.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 12 квітня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую