ye-logo.v1.2

Не пропрацював й тижня: Симчишин звільнив нового директора комунального підприємства

Суспільство 1440
Валерій Моричереда був призначений директором «Хмельницькбудзамовника» з 7 квітня
Валерій Моричереда був призначений директором «Хмельницькбудзамовника» з 7 квітня. Фото: з фейсбуку Валерія Моричереди

Таким чином «Хмельницькбудзамовником» знову керуватиме виконувач обов’язків директора.

Вчора, 12 квітня, міський голова звільнив нового директора комунального підприємства «Хмельницькбудзамовник» Валерія Моричереду. Про це свідчить нещодавно опубліковане розпорядження Олександра Симчишина.

Для початку нагадаємо, що Олександр Симчишин призначив Валерія Моричереду директором «Хмельницькбудзамовника» минулого тижня. А точніше — зі 7 квітня. Згідно з його електронною декларацією, Валерій Миколайович є жителем Вінниці, займався підприємницькою діяльністю й, крім грошовитих заощаджень, мав два золоті злитки та криптовалюту.

На новій посаді Валерій Моричереда пропрацював менш як тиждень. Згідно з новим розпорядженням міського голови, його звільнено за згодою сторін.

«Звільнити 12 квітня Моричереду Валерія Миколайовича з посади директора комунального підприємства «Хмельницькбудзамовник» за угодою сторін. Виконання обов’язків директора з 13 квітня покласти на заступника директора комунального підприємства Бондаря Олександра Олександровича», — зазначено в розпорядженні Олександра Симчишина від 12 квітня.

Також нагадаємо, що З 13 листопада 2019 року це комунальне підприємство залишалося без постійного керівника. Тоді через завершення дії контракту міський голова звільнив з посади директора «Хмельницькбудзамовника» Олександра Панченка. Й таким чином виконувачем обов’язків очільника підприємства був Олександр Бондар.

Читайте також: У Хмельницькому завершився опалювальний сезон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую