ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Симчишин призначив вінничанина директором «Хмельницькбудзамовника»: хто він і що задекларував

Суспільство 2143
Згідно з розпорядженням міського голови, Валерій Моричереда призначений директором КП «Хмельницькбудзамовник» зі 7 квітня
Згідно з розпорядженням міського голови, Валерій Моричереда призначений директором КП «Хмельницькбудзамовник» зі 7 квітня. Фото: з фейсбуку Валерія Моричереди

Це комунальне підприємство залишалося без постійного керівника з листопада 2019 року.

Днями Хмельницький міський голова Олександр Симчишин призначив нового директора комунального підприємства «Хмельницькбудзамовник». Ним став житель Вінниці Валерій Моричереда.

Фактично основним видом діяльності «Хмельницькбудзамовника» є будівництво житлових і нежитлових будівель. Його послугами іноді користуються інші місцеві комунальні підприємства й управління Хмельницької міської ради. Наприклад, з «Хмельницькбудзамовником» укладали угоди про відновлення покриття проїжджої частини дороги, поточний ремонт прибудинкової території, капітальний ремонт огорожі дитсадка, демонтаж гаража…

З 13 листопада 2019 року це комунальне підприємство залишалося без постійного керівника. Тоді через завершення дії контракту Олександр Симчишин звільнив з посади директора «Хмельницькбудзамовника» Олександра Панченка. Й таким чином донедавна виконувачем обов’язків очільника підприємства був Олександр Бондар. Нині ж міський голова призначив повноцінного директора.

«Призначити зі 7 квітня 2021 року Моричереду Валерія Миколайовича на посаду директора комунального підприємства «Хмельницькбудзамовник», — зазначено в розпорядженні міського голови, яке Олександр Симчишин підписав 5 квітня.

На час написання матеріалу у відкритому доступі було не надто багато інформації про біографію Валерія Моричереди. Згідно з його електронною декларацію кандидата на посаду, донедавна він жив у Вінниці та займався підприємницькою діяльністю. У його профілі у фейсбуці вказано, що вищу освіту здобув у Вінницькому національному технічному університеті.

Огляд статків і доходів Валерія Моричереди

Отож, останню електронну декларацію він опублікував 3 квітня. Вона охоплює період за 2020 рік.

Нерухомість. Торік у Хмельницькому Валерій Моричереда володів лише квартирою площею 45 квадратних метрів. Він набув її у власність у 2020-му за 426 тисяч 561 гривню. Решта нерухомості розташована на Вінниччині. Зокрема, Валерій Миколайович мав квартиру та земельну ділянку в обласному центрі, три земельні ділянки у селі Стрільники та ще одну ділянку в селі Бохоники Вінницької області. Також він задекларував у спільній власності заклад громадського харчування. А його дружина, Олена Моричереда, володіла квартирою та двома земельними ділянками.

У декларації вказано й недобудовану нерухомість у Вінниці: квартиру площею 97,7 «квадратів» і комору на 7 «квадратів».

Цінне майно й автотранспорт. Валерій Моричереда задекларував два золоті злитки вагою по сто грамів кожен, колекцію монет і золотий чоловічий годинник. Їх вартість «не відома».

Також у 2019-му й 2020 роках він набув у власність автомобілі «Skoda Fabia» та «Volkswagen Passat». Обоє 2006 року випуску. Якщо вартість першої автівки на дату набуття у власність становила 232 тисяч гривень, то іншої — «не відома». Також мав причіп до легкового автомобіля.

Криптовалюта. Валерій Моричереда задекларував й нематеріальні активи. Ними є криптовалюта — різновид цифрової валюти. Зокрема, він володів 1 тисячею 753 одиницями різних криптовалют. Серед них: біткоїн, XRP, Етеріум, Dash, Лайткоїн, Dogecoin, XML. Їх вартість на дату набуття, 25 грудня 2020 рік, становила 62 тисячі гривень. 920 одиниць криптовалюти мала й Олена Моричереда, однак загальна вартість у декларації не зазначена.

Доходи та грошові активи. Задекларований дохід Валерія Моричереди за 2020 рік від зайняття підприємницькою діяльністю склав 988 тисяч 302 гривні. Також він вказав у декларації загалом 55 тисяч 968 гривень доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав, 24 тисячі 444 гривень соціальних виплат, отриманих від управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації, та 2 тисячі 555 гривень банківських відсотків.
А з доходів його дружини вказано: загалом 16 тисяч 860 гривень банківських відсотків і 10 тисяч 320 гривень соціальних виплат при народженні дитини.

Торік Валерій Моричереда на банківських рахунках зберігав загалом 43 тисячі 38 гривень, а готівкою — 42 тисячі доларів, 12 тисяч 300 євро та 200 тисяч гривень. Крім того, він позичив третій особі 53 тисячі доларів. Натомість заощадження його дружини були такими: 200 тисяч гривень на банківських рахунках і 6 тисяч доларів готівкою.

До теми: У Хмельницькому визначились із керівником «Електротрансу»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую