ye-logo.v1.2

Хмельницький залишається у «червоній» зоні

Суспільство 2777
У місті дещо знизились показники захворюваності
У місті дещо знизились показники захворюваності. Фото: pixabay.com

Захворюваність в обласному центрі потроху знижується.

В обласному центрі спостерігають певну стабілізацію ситуацію із захворюваністю на COVID-19. Як повідомив заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш,  упродовж минулого тижня хворобу підтвердили у 1 701 осіб, а вже цього тижня у 1 667.

«Маємо невелике, на 10% зниження захворюваності в місті. Зважаючи на те що був пік на початку квітня, то зараз почала збільшуватись статистика одужань та виписок. Минулого тижня мали 975 осіб, які одужали, зараз їх 1 309. Що стосується ліжкового фонду, то лікарні продовжують працювати у складному режимі. Із 1 по 7 квітня  було 412 госпіталізованих і 258 осіб, яких виписали, вже з 8 по 14 квітня - 360 осіб госпіталізували і 397 виписали», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, починаючи з 4 квітня область мала один з найбільших в країні показників по завантаженості ліжкомісць, сьогодні він знизився на 15 %. У квітні такого рівня госпіталізації ще не було. Однак хворі продовжують потрапляти до лікарень у важкому стані, тому рівень смертності залишається таким же, як і минулого тижня.

«Ми продовжуємо перебувати у «червоній» зоні, відповідно, на території діють ті обмеження, які передбачені постановою Кабміну. Поки залишається перевищеною кількість госпіталізованих на 100 тисяч населення. Така ж ситуація із завантаженістю ліжок з киснем - при 65% допустимих маємо 66,3%. Цифра фактично на межі. Якщо ситуація і надалі буде стабілізуватися по завантаженості ліжкового фонду, то можемо говорити про вихід з показників «червоної» зони»,  - зазначив заступник міського голови.

Читайте також: «Для початкових класів ми залишаємо очну форму навчання», - Олександр Симчишин

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую