ye-logo.v1.2

Громадам Хмельниччині надійшло майже два мільярди гривень податків

Суспільство 581
У розпорядження громад Хмельниччини надійшло 1,8 мільярда гривень податкових платежів
У розпорядження громад Хмельниччини надійшло 1,8 мільярда гривень податкових платежів. Фото: pixabay.com

Від початку року на Хмельниччині податкові платежі до бюджетів усіх рівнів склали 3,5 мільярда гривень.

Протягом першого кварталу 2021 року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 1,8 мільярда гривень податкових надходжень. Як повідомляють у пресслужбі податкової служби області, загальна сума отриманих територіальними громадами податків та зборів у порівнянні з трьома місяцями минулого року більша на 187 мільйонів гривень.

«Топовим податковим платежем, які формують доходи громад Хмельниччини, став податок на доходи фізичних осіб. Саме завдяки задекларованій праці жителів області сума сплаченого ПДФО досягла рівня у 1,3 мільярда гривень, що на 182 мільйони гривень перевищує результат аналогічного періоду минулого року», - кажуть податківці.

Додають, що переважна більшість підприємців відповідально ставиться до виконання конституційного обов’язку – сплати податків, своєчасно і в повному обсязі. Водночас для забезпечення фінансової самостійності і спроможності громад податкова служба налагодила системний обмін інформацію з органами місцевої влади про використання землі, реальні робочі місця, виплату заробітної плати та втілювані бізнес-проекти.

 Читайте також: Мінус тисяча жителів області: населення Хмельниччини продовжує зменшуватися

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую