ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новий департамент Хмельницької ОДА може очолити колишня очільниця райдержадміністрації

Суспільство 3342
Олена Лошанюк (колишнє прізвище — Ковцун) раніше працювала головою Теофіпольської РДА
Олена Лошанюк (колишнє прізвище — Ковцун) раніше працювала головою Теофіпольської РДА. Фото: з фейсбуку Олени Лошанюк

Про минуле та статки Олени Лошанюк.

Нещодавно створений департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації може очолити Олена Лошанюк. Про це свідчать результати конкурсного відбору, опубліковані 23 квітня на порталі «Вакансії. Нова державна служба».

Згідно з оприлюдненою інформацією, Лошанюк Олена Володимирівна стала переможцем конкурсу на зайняття посади директорки цього департаменту, загалом набравши 9,20 бала. У разі її призначення зарплатня посадовиці має становити 12 тисяч гривень.

Раніше Олена Лошанюк (її колишнє прізвище — Ковцун) працювала головою Теофіпольської райдержадміністрації. На цю посаду її Володимир Зеленський призначив 21 лютого минулого року. А звільнив — 5 березня 2021-го. Причиною стала подана нею заява.

Коротко про біографію Олени Лошанюк

Згідно з її біографічною довідною на сайті Теофіпольської РДА, Олена Лошанюк народилась 5 червня 1971 року у селі Москалівка Білогірського району. Вищу освіту за спеціальностями «Облік і аудит» та «Державне управління» здобула у Тернопільському державному університеті та Львівському регіональному інституті державного управління.

Свою трудову діяльність розпочала у лютому 1992 року, працюючи продавцем. З липня 1998 року до липня 2006-го була приватним підприємцем.

На державну службу Олена Володимирівна пішла у липні 2012 року. З того часу вона займала різні керівні посади у Теофіпольській райдержадміністрації.

Доходи та статки Олени Лошанюк: огляд електронних декларацій

Останню електронну декларацію (виправлену перед звільненням з посади голови РДА) Олена Володимирівна подала 13 березня цього року. У ній зображено її матеріальний стан за перш місці 2021-го.

Нерухомість. У Хмельницькому Олена Лошанюк з 2019 року володіє квартирою площею 46,9 квадратних метрів. А у Теофіполі з 1998 року має кафе-бар площею 91 квадратний метр.

Автотранспорт. Власного автомобіля Олена Лошанюк немає. Однак її чоловік цьогоріч набув у власність авто «KIA Cerato» 2007 року випуску, вартість якого становить 100 тисяч гривень.

Доходи. Впродовж 2020 року Олені Лошанюк у Теофіпольській РДА нарахували 275 тисяч 727 гривень зарплатні. Також вона задекларувала тоді 32 тисячі 596 гривень пенсій. А за період з 1 січня до 3 березня 2021 року їй за роботу головою райдержадміністрації їй нарахували 85 тисяч 96 гривень зарплатні. Крім того, вона задекларувала 5 тисяч 899 гривень пенсії.

Натомість загальний задекларований дохід її чоловіка Сергія Лошанюка за цей період склав 42 тисячі 612 гривень: пенсія та страхові виплати.

Грошові активи та корпоративні права. У деклараціях не зазначені.

Нагадаємо, голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій у лютому підписав розпорядження про ліквідацію департаменту освіти і науки й управління молоді та спорту. Після завершення їх реорганізації ці два структурі підрозділи облдержадміністрації утворили новий департамент освіти, науки, молоді та спорту.

Читайте також: У Хмельницькій ОДА звільнили керівника департаменту природних ресурсів і екології

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую