ye-logo.v1.2

На Хмельниччині дотримання карантину у Великдень контролюватимуть понад 600 правоохоронців

Суспільство 947
Правоохоронці слідкувати за ситуацію поблизу храмів під час великодніх богослужінь
Правоохоронці слідкувати за ситуацію поблизу храмів під час великодніх богослужінь. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Хоча додаткових обмежень не запроваджувалося, люди повинні дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.

Завтра, 2 травня, в Україні відзначатимуть Великдень. Для забезпечення правопорядку та контролю за карантинними обмеженнями на Хмельниччині будуть залучені понад 600 працівників поліції, військовослужбовців Нацгвардії та рятувальників. Вони будуть слідкувати за ситуацію поблизу храмів під час великодніх богослужінь. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Валентина Білянського, усі учасники великодніх богослужінь повинні перебувати у вдягнених захисних масках. Крім того, між ними має зберігатися соціальна дистанція у півтори метра — чотири квадратні метри на одну особу.

«Щоб уникнути неприємних ситуацій безпосередньо під час святкових богослужінь, по всій області проводимо зустрічі з представниками духовенства й наголошуємо їм на важливості дотримання карантинних обмежень», — зазначив Валентин Білянський.

Нагадаємо, уряд вирішив не запроваджувати додаткових карантинних обмежень на Великдень. Але люди мають дотримуватися чинних правил, пов’язаних з масковим режимом і соціальною дистанцією.

Крім того, представники Міністерства охорони здоров’я рекомендували представникам духовенства збільшити кількість благословень, але зменшити їх тривалість. А також — залишати відчиненими двері до храмів, щоб забезпечити обмін повітря всередині приміщень. Натомість вірянам, які перебувають у групі ризику рекомендують не заходити всередину храмів, а перебувати у їх дворі або брати участь у богослужіннях в онлайн форматі.

Читайте також: Графік роботи хмельницьких медичних закладів у святкові дні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую