ye-logo.v1.2

Для кращих медиків Хмельницького мають запровадити персональну премію

Суспільство 2234
Заплановано, що нові премії для медиків вручатимуть до Дня міста
Заплановано, що нові премії для медиків вручатимуть до Дня міста. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Її одноразовий розмір становитиме 20 тисяч гривень.

Про плани створити нову персональну премію кращим медичним працівникам обласного центру свідчить нещодавно опублікований проєкт рішення Хмельницької міської ради. Він стосується затвердження положення цієї щорічної премії.

Згідно з його текстом, відповідна премія міського голови призначатиметься окремим медичним працівникам, які працюють у сфері охорони здоров’я не менше, ніж три роки. Їх відзначатимуть за вагомий внесок у розвиток медичної галузі та зміцнення здоров’я населення громади, високу професійну майстерність, сумлінне виконання посадових обов’язків, впровадження інноваційних технологій і вагомий внесок у підготовку медичних кадрів.

Щороку присуджуватимуть 20 премій у двох номінаціях: «Найкращий лікар» і «Найкращий медичний працівник» (акушер, фельдшер, медична сестра, санітар). Вона надаватиметься одноразово. Розмір премії становитиме 20 тисяч гривень.

Претендентів на отримання цієї премії мають висувати колективи закладів охорони здоров’я. Далі ці пропозиції розглядатиме конкурсна комісія. Її представників ще мають затвердити члени виконавчого комітету.

«Вручення премій проводитиметься щороку на зібранні, присвяченому Дню міста», — зазначено у проєкті рішення.

Щоб створити таку премію за цей проєкт рішення мають проголосувати депутати Хмельницької міської ради на одній з найближчих сесій.

Читайте також: У Хмельницькій громаді планують перевірити усі ставки та озера: для чого

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую