ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині подорожчали соняшникова олія та фрукти

Суспільство 1868
У травні підвищились ціни на вироби із борошна
У травні підвищились ціни на вироби із борошна. Фото: з архіву

Натомість знизилась ціна на яйця і молочну продукцію.

Управління статистики у Хмельницькій області оприлюднило індекс споживчих цін у травні цього року. Так, згідно з офіційними даними, в області у травні подорожчала олія, але подешавшали масло та хліб.

«Ціни на продукти та безалкогольні напої в області в травні зросли на 0,5%. Найбільше (на 9,4% та 8,9% відповідно) подорожчали соняшникова олія та фрукти. У межах 3,3–0,4% підвищились ціни на м'ясо птиці, рис, сало, кондитерські вироби з борошна та цукру, продукти переробки зернових, яловичину, свинину, рибу та продукти з риби, макаронні вироби. Водночас на 18,3% подешевшали яйця, на 5,1–0,2% – овочі, молоко, сметана, цукор, маргарин, сири, кисломолочна продукція, масло, хліб», - йдеться у повідомленні управління статистики.

Окрім того, зростання цін на житло, тарифів на воду, електроенергію, газ та інші види палива на 4,4% зумовлено підвищенням тарифів на природний газ на 11,1%. Також збільшилась плата за оренду житла (на 2,4%), його утримання та ремонт (на 2%).

У сфері охорони здоров'я ціни збільшились на 0,8%, що спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції на 1%.

«Ціни на транспорт у цілому зросли на 0,6% через подорожчання проїзду в залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті на 2,9% та 1,8% відповідно. Крім того, паливо та мастила додали в ціні 0,5%. Разом з тим на 0,6% подешевшали автомобілі», - додають статисти.

Серед інших товарів та послуг зростання цін (на 2,3–0,1%) відбулось на харчування поза домом, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, одяг та взуття.

Читайте також: Працівники яких професій у квітні отримували найвищу зарплатню

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую