ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вартість навчання у вишах Хмельниччини: які спеціальності найдорожчі

Суспільство 14138
За популярністю в наших вузах першість тримають такі спеціальності як право, комп
За популярністю в наших вузах першість тримають такі спеціальності як право, комп'ютерна інженерія та програмне забезпечення, а також іноземна філологія та журналістика. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Є спеціальності, за які, навчаючись на контракті, доведеться заплатити понад 50 тисяч гривень за рік.

На Хмельниччині, як і в Україні загалом, завершився прийом електронних заяв від абітурієнтів на вступ до вищих навчальних закладів. Подавали їх вступники з 14 липня і до 18-ї години 23 липня. Цьогоріч кожен абітурієнт мав право подати до 5-ти заяв на бюджет, зазначивши пріоритетність від однієї до п’яти, та до 30-ти на контракт. За даними сайту Вступ.ОСВІТА.UA, на 17-у годину неділі, 25 липня, до закладів освіти, розташованих на Хмельниччині, подали заяви 27 тисяч 84 вступники.

Раніше сайт «Є» проаналізував, що за популярністю в наших вузах першість тримають такі спеціальності як право, комп’ютерна інженерія та програмне забезпечення, а також іноземна філологія та журналістика. Нині ж ми подивилися, за які спеціальності та у яких вишах доведеться платити найбільше, якщо, звісно ж, абітурієнт обере контрактну форму навчання на стаціонарі.

Найвища вартість контрактного навчання у вишах Хмельниччини, за даними сайту Вступ.ОСВІТА.UA, – в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Так рік навчання на гуманітарному факультеті (спеціальність – середня освіта, спеціалізація - музичне мистецтво) вартує 55 тисяч 700 гривень. А, скажімо, навчання за спеціальністю хореографія вартує 43 тисячі 200 гривень на рік. Більшість спеціальностей у цьому виші, якщо навчатися на контракті, коливаються в межах 38-40 тисяч гривень.

Подільський державний аграрно-технічний університет за 23 тисячі 900 гривень пропонує навчатися на контракті, здобуваючи такі спеціальності як економіка, менеджмент, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, а також публічне управління та адміністрування.

Хмельницький університет управління та права найдорожче оцінив навчання на контракті за спеціальністю право – 23 тисячі 900 гривень за рік.

У Хмельницькому національному університеті вартість навчання на різних спеціальностях коливається від 19 тисяч 500 до 20 тисяч 500 гривень.

Навчання на контракті в Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка вартує до 20-ти тисяч гривень. Найдорожчі тут спеціальності: Готельно-ресторанна справа, економіка, менеджмент, облік та оподаткування, комп’ютерні науки, психологія та філологія (спеціалізація: германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська). За рік навчання тут доведеться заплатити 19 тисяч 950 гривень.

Читайте також: Як отримати медичну довідку для школи та садочка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую