ye-logo.v1.2

Буревій у Кам’янці-Подільському: чи знайшли в місті гроші на ліквідацію наслідків стихії

Суспільство 1700
У Кам
У Кам'янці-Подільському продовжують ліквідовувати наслідки стихії, яка вирувала 5 серпня. Фото: прессулжби Кам'янець-Подільської міської ради

Комунальні служби продовжують розчищати місто, а депутати міської ради зібралися на сесію, на якій могли виділити кошти на усунення наслідків від буревію.

У Кам’янці-Подільському продовжують усувати наслідки негоди, яка зачепила місто ще 5 серпня. Про це повідомляють у пресслужбі Кам’янець-Подільської міської ради.

Вчора, 6 серпня, навіть відбулася сесія міської ради, на якій планували внести зміни до бюджету та виділити 500 тисяч гривень на придбання матеріалів для ремонту покрівель житлових будинків, які постраждали внаслідок після стихії. Також передбачали ще 150 тисяч на ремонт пошкоджених мереж вуличного освітлення та знесення аварійних дерев. Але не вистачило голосів. «За» проголосували 18 депутатів, тоді як для прийняття рішення необхідно 20 голосів. Як написав на своїй сторінці в Фейсбуці міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко: «Величезна завдана буревієм шкода – і безвідповідальність депутатів перед громадою». Також, пан Посітко оприлюднив поіменний список голосування з цього приводу.

Результати голосування Кам'янець-Подільської міської ради за виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії. Фото з Фейсбуку Михайла Посітка.

Нагадаємо, 5 серпня близько 21-ої години у Кам’янці-Подільському сильний вітер з дощем повалили дерева, завалені гілля перекрили дороги та подекуди обірвали електричні проводи. Деякі мікрорайони залишилися без світла, а частина будівель залишилися без дах. Дісталося й кам’янецькій фортеці. Як розповів директор Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба, сильний порив вітру зняв дах з Ласької башти. «Дерев’яне накриття пролетіло в повітрі близько 25-30 метрів і впало на пристінний корпус, - сказав пан Заремба. - Там пошкодило частково дах. Наразі ми ліквідовуємо наслідки, розбираємо рештки дерев’яних конструкцій, розбиті частини даху. Думаємо, як перекрити пошкоджений дах. І вирішуємо питання як далі бути з баштою – як її накрити від дощу».

Читайте також: Потужна злива та град у Хмельницькому: огляд соцмереж (ФОТО+ВІДЕО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую