ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому оштрафували двох водіїв маршруток за «стоячих» пасажирів

Суспільство 3264
Суд визнав водіїв винними у порушенні правил карантину
Суд визнав водіїв винними у порушенні правил карантину. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Їм призначили по 17 тисяч гривень штрафу.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд визнав двох місцевих водіїв маршруток винними у порушенні правил карантину. У їх автобусах кількість пасажирів перевищувала кількість місць для сидіння. За це їм присудили по 17 тисяч гривень штрафу. Йдеться про водіїв, які курсують за маршрутами №49 Озерна-Катіон і №28 Лезнево-Гречани.

Першу постанову Хмельницький міськрайонний суд виніс 25 серпня. Згідно з нею, до відповідальності за порушення карантину притягнули одного з водіїв закритого акціонерного товариства «Хмельницьке таксі», який курсує за маршрутом №49 Озерна-Катіон.

Працівники поліції зупинили чоловіка 8 серпня, коли він їхав вулицею Кам’янецькою. Вони виявили, що у його громадському транспорті перебуває 25 пасажирів, хоча передбачено лише 15 місць для сидіння. Це стало порушенням чинної постанови Кабміну щодо встановлення карантину. Відтак на чоловіка склали протокол за частиною 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ правоохоронці надали відеозапис. Це ж підтверджують пояснення, надані водієм.

Як наслідок, Хмельницький міськрайонний суд наклав на чоловіка 17 тисяч гривень штрафу. Однак, оскільки він перебуває на пенсії, орган правосуддя звільнив його від сплати судового збору.

Подібна постанова була винесена й 26 серпня. Згідно з нею, до адміністративної відповідальності притягнули вже одного з водіїв товариства з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс».

Коли чоловік 9 серпня їхав за маршрутом №28 Лезнево-Гречани, його зупинили поліцейські. Вони виявили, що всередині маршрутки перебуває 24 пасажири при 19 місцях, передбачених для сидіння.

Дослідивши надані правоохоронцями докази та пояснення водія, Хмельницький міськрайонний суд призначив йому 17 тисяч гривень штрафу. Крім того, чоловік має сплатити 454 гривні судового збору.

Наразі обидві постанови не набули остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати їх винесення на них все ще можна подати апеляцію.

Нагадаємо, нині в Україні діє «зелена» зона епідеміологічної небезпеки. Вона передбачає найбільш м’які карантинні обмеження, а не повністю їх скасовує. Зокрема, досі діє необхідність перебувати у громадських місцях і транспорті у вдягнених захисних масках або респіраторах. А у громадському транспорті кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість місць для сидіння.

Читайте також: Газ за ціною собівартості: чому Хмельницький хоче судитися з Укргазвидобуванням

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую