ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Для школярів Хмельницького дистанційного навчання запроваджувати не будуть

Суспільство 6167
У всіх 52-х школах громади і молодші школярі, і старшокласники, навчатимуться очно
У всіх 52-х школах громади і молодші школярі, і старшокласники, навчатимуться очно. Фото: з архіву

Наразі в усіх 52-х навчальних закладах школярі навчатимуться очно.

Школи Хмельницької територіальної громади на дистанційне навчання переводити не будуть. В усіх 52-х навчальних закладах школярі навчатимуться очно. Про це сайту «Є» повідомила Надія Балабуст, очільниця Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

«Наявні дані щодо вимог до роботи освітніх закладів у «жовтій» зоні дозволяють нам не переводити на дистанційне навчання старшокласників, - зазначає очільниця Департаменту. - Зокрема, згідно з карантинними обмеженнями, очне навчання можуть продовжувати навчальні заклади, у яких не менше 80 відсотків працівників мають хоча б одне щеплення від коронавірусу чи перехворіли на COVID-19 і мають довідку про одужання. В усіх наших навчальних закладах цей рівень дотримано, як того вимагають урядові обмеження».

Разом з тим, нагадаємо, що 22 вересня, на засіданні Кабінету Міністрів прийняли зміни, якими дозволили відвідувати дитсадки, а також очне навчання в закладах спеціальної загальної середньої освіти і та в 1-4-х класах шкіл не залежно від рівня епідеміологічної небезпеки та рівня вакцинації учителів і вихователів.

Утім, попри на дистанційне навчання можуть переходити класи, в яких виявили хворих на коронавірус. У Хмельницькій громаді станом на учорашній день, 28 вересня, на дистанційному навчанні через коронавірусну хворобу перебували 23 класи з 1375-ти наявних у закладах освіти громади.

Читайте також: Півтори сотні закладів освіти Хмельниччини перейшли на дистанційне навчання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую