ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чи потрібні неповнолітнім документи про COVID-безпечність для поїздок у транспорті

Суспільство 2020
В Україні з 21 жовтня розпочнуть діяти нові правила перевезень пасажирів між регіонами на час дії карантину
В Україні з 21 жовтня розпочнуть діяти нові правила перевезень пасажирів між регіонами на час дії карантину. Фото: ілюстративне pixabay.com

У Хмельницькій облдержадміністрації пояснили, чи поширюватимуться нові правила проїзду пасажирів між регіонами на дітей.

В Україні з 21 жовтня розпочнуть діяти нові правила перевезень пасажирів між регіонами на час дії карантину. Зокрема, в регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки у водіїв та пасажирів регулярних та нерегулярних міжобласних перевезень вимагатимуть документи, які підтверджують їх COVID-безпечність.

Утім, ці правила не будуть поширюватися на неповнолітніх. Про це сьогодні під час брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації розповів заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Ткачук. За його словами, згідно з роз’ясненнями Міністерства охорони здоров’я, обмеження на проїзд у міжобласному транспорті без документів, які підтверджують COVID-безпечність, не стосуватимуться осіб, яким не виповнилося 18 років.

Згідно з роз’ясненнями МОЗ, нові карантинні правила користування пасажирським транспортом не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів, оскільки для них наразі не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу транспорту та пасажирів одного із цих документів:

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Читайте також: Хмельниччину можуть перевести до «червоної» зони: які обмеження діятимуть

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую