ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як навчатимуться школярі Хмельницького у «червоній» зоні

Суспільство 16135
У «червоній» зоні є певні обмеження для роботи закладів освіти
У «червоній» зоні є певні обмеження для роботи закладів освіти. Фото: ілюстративне pixabay.com

Згідно з карантинними обмеженнями, якщо у школі немає 100 відсотків вакцинованих освітян, то старшокласників мають перевести на дистанційне навчання.

У суботу, 30 жовтня, на Хмельниччині починають діяти обмеження «червоної » зони. Відповідне рішення про посилення карантину прийняла сьогодні, 27 жовтня, державна комісія з техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій.

Відтак, згідно з вимогами «червоної» зони очне навчання у школах дозволене лише за умови, якщо усі працівники навчального закладу мають документи, які підтверджують проходження повного курсу вакцинації, або ж мають дійсний негативний ПЛР-тест чи довідку про нещодавне одужання від хвороби. Нагадаємо, у «жовтій» зоні очне навчання дозволялося, якщо вакциновані 80 відсотків учителів.

Варто нагадати, що під це обмеження не підпадають дитсадки, заклади спеціальної загальної середньої освіти та 1-4 класи шкіл. Тож, переважно, питання того, як навчатимуться діти у школах в умовах «червоної» зони стосується учнів 5-11 класів.

Чи навчатимуться учні 5-11 класів Хмельницької громади з понеділка за шкільними партами, чи все ж перейдуть на дистанційку, в Департаменті освіти та науки міськради визначать, орієнтовно , у п’ятницю. Про це сайту «Є» розповіла очільниця Департаменту Надія Балабуст.

«Фактично в усіх школах нашої громади рівень вакцинації освітян від Covid-19 понад 80 відсотків, - зазначає вона. - Але обмеження «червоної» зони передбачають, що навчальні заклади мають мати 100 відсотків вакцинованих. Наразі починаємо збирати усю цю інформацію, яка необхідна, щоб дозволити очне навчання з понеділка. Будемо аналізувати інформацію від навчальних закладів і вже на основі цих даних прийматимемо рішення у яких школах діти навчатимуться за шкільними партами, а в яких перейдуть на дистанційне навчання».

І додає, що дитячі садочки, початкові 1-4 класи та заклади спецосвіти і в умовах «червоної» зони продовжать працювати в очному режимі.

Читайте також: Хмельниччину перевели у «червону» зону: які обмеження діятимуть з 30 жовтня


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую