ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У хмельницьких тролейбусах учні та студенти можуть їздити за електронними проїзними

Суспільство 1979
Місячний учнівський проїзний коштує 85 гривень, а студентський — 110 гривень
Місячний учнівський проїзний коштує 85 гривень, а студентський — 110 гривень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Звичайні паперові проїзні квитки залишатимуться в силі до квітня.

Зі січня у Хмельницькому запрацювали учнівські та студентські електронні проїзні для оплати проїзду в тролейбусах. На відміну від паперових їх не потрібно купувати щомісяця, а лише поповнювати їх рахунок. А придбати такий проїзний можна у кіосках з пресою.

На відміну від електронних квитків проїзні є безлімітними, адже їх потрібно поповнювати лише раз на місяць. Учнівський — на 85 гривень, а студентський — на 110 гривень. Щоб оплатити поїздку в тролейбусі, проїзний потрібно прикласти до валідатора. Крім того, при собі потрібно мати учнівський або студентський квиток.

Як раніше пояснював сайту «Є» заступник міського голови Микола Ваврищук, електронні проїзні поступово замінять звичайні паперові. Останні не надто зручні, адже щомісяця доводиться купувати нові. Втім, їх поки не скасовують. Паперові проїзні діятимуть до квітня.

«Учнівський або студентський проїзний допомагає зменшити витрати приблизно на 70 відсотків. Для порівняння, за його відсутності поїздки дитини тролейбусом у школу та зі школи її батькам щомісяця обходиться у 264 гривні. Якщо ж вона користується ним більше як двічі на день, вартість може зрости до 300 гривень», — зазначив Микола Васильович.

Крім того, за допомогою мобільного застосунку «Е-квиток Щодня Зручний» батьки зможуть відстежувати, у який тролейбус сіла їх дитина та коли.

Учнівські та студентські електронні проїзні нині можна придбати, наприклад, у кіосках з пресою. За інформацією муніципальної телерадіокомпанії «Місто», поки що у Хмельницькому виготовили дві тисячі таких проїзних. З них — півтори тисячі замовили батьки школярів і ще 500 звилися у вільному продажі.

Нагадаємо, з 1 липня минулого року в хмельницьких тролейбусах за проїзд можна розрахуватися лише за допомогою електронних квитків: багаторазових, разових і проїзних.

Читайте також: Пів сотні нових тролейбусів і свіжі маршрути з’являться наступного року в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую