ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Автомобіль на газу: на Хмельниччині оштрафували власника переобладнаного авто

Суспільство 11167
Згідно з рішенням суду, переобладнання авто слід узгоджувати
Згідно з рішенням суду, переобладнання авто слід узгоджувати. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік вирішив, що його оштрафували незаконно.

Працівники поліції оштрафували водія з Полонного на 340 гривень. Причиною став його автомобіль, переобладнаний для роботи на газовому паливі без відповідного погодження. Чоловік вирішив, що його оштрафували незаконно. Тому й вирішив оскаржити складений на нього протокол. Про це розповіли у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За її інформацією, водій просив Полонський районний суд скасувати постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності та 340 гривень штрафу як незаконні. Чоловік переконаний, що правоохоронці не роз’яснили йому законні права, не провели огляд автомобіля належним чином і не залучали свідків. Додав, що не встановлював газове обладнання. А також, що наразі воно не працює та він ним не користується.

Однак суд відмовив водію у задоволенні позову. Згідно з чинним законодавством, власник автомобіля повинен погоджувати його переобладнання для роботи на газовому паливі зі сервісним центром МВС. Зокрема, подати заяву, зазначивши інформацію про транспортний засіб, вид переобладнання, а також технічну та іншу інформацію, необхідну для проведення подібних робіт. До заяви про погодження слід додати копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу й акту проведення його огляду.

«Зміст позовної заяви не спростовує, що автомобіль було переобладнано без дотримання відповідних правил, норм і стандартів, які стосуються безпеки дорожнього руху. Тому дії працівника поліції при притягненні його до адміністративної відповідальності були правомірними», — зазначили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Наразі рішення Полонського районного суду не набрало законної сили й може бути оскаржене до апеляційної інстанції.

Читайте також: У водійських посвідченнях з’явилася нова відмітка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую