ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Послом України в Австралії став виходець із Волочиська

Суспільство 5560
Василь Мирошниченко призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Австралії
Василь Мирошниченко призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Австралії. Фото: зі сторінки Василя Мирошниченка у Фейсбуці

Відповідний указ підписав Предизент України вчора, 9 березня.

«Призначити Мирошниченка Василя Володимировича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Австралії», — йдеться в документі.

На своїй сторінці у Фейсбук Василь Мирошниченко написав, що поки триватиме оформлення процедурних питань, він підтримуватиме команду Міністра оборони.

«У ці непрості часи для України, маю за честь приєднатися до дипломатичного фронту у якості Посла України в Австралії (…) Обіцяю служити віддано та наполегливо. Завдання чіткі та зрозумілі. Поки триватиме оформлення процедурних питань, буду підтримувати команду Міністра оборони», — написав Василь Володимирович і додав, що призначений перший із десяти дипломатів із західною освітою, які запропонували свої послуги ще керівництву держави ще восени минулого року.

Коротко про Василя Мірошниченка: 36-річний Василь Мірошніченко народився у Тернополі, але виріс у Волочиську.
Батьки – лікарі. Закінчив Інститут міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка. Вчився в Лондонській школі економіки, в університеті Ліхай у США. Співзасновник громадської організації ”Європейський молодіжний парламент Україна”, яку очолював у 2002–2004 ро­ках. Стажувався в парламенті Канади та відділі преси, освіти й культури посольства США в Україні. Партнер компанії CFC Consulting, що надає послуги у галузі стратегічних комунікацій. Консультує підприємства щодо корпоративних зв’язків, стосунків з інвесторами, взаємодії бізнесу та урядових органів. Директор і голова українського офісу «Українсько-британського сіті клубу» – організація сприяє розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин. Співзасновник Українського кризового медіа-центру.

До теми: Не можемо зупинити війну, якщо цього не хоче Росія: Кулеба про переговори з Лавровим 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую