ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відновлюють теплопостачання в домівках містян

Суспільство 2898
Першу декаду квітня прогнозують доволі прохолодною
Першу декаду квітня прогнозують доволі прохолодною. Фото: ілюстративне pixabay.com

Подача тепла в домівки хмельничан буде продовжена приблизно днів на десять.

Сьогодні, 1 квітня, у Хмельницькому відновили подачу тепла в домівки мешканців міста. Теплопостачання, нагадаємо, призупинили 28 березня, у зв’язку з підвищенням температури на вулиці. Наразі ж, через похолодання подачу тепла вирішили знову відновити. Про це сайту «Є» розповів заступник міського голови Василь Новачок.

«Теплопостачання відновлюють як Південно-Західні тепломережі, так і «Хмельницьктеплокомуненерго», - зазначив він. – Дивимося по прогнозу погоди, то, орієнтовно, подача тепла в домівки хмельничан буде продовжена приблизно днів на десять. Саме їх прогнозують доволі прохолодними. Далі будемо орієнтуватися на те, як будуть змінюватися температурні показники. За умови, коли середньодобова температура буде вищою +8-ми градусів, теплопостачання припинимо».

Нагадаємо, торік у громаді завершили опалювальний сезон 13 квітня. Температура повітря надворі дозволяла повністю вимкнути опалення.

Читайте також: Виплати за безкоштовне поселення переселенців: куди звертатися у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую