ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Храм на Красилівщині покинув підпорядкування російської церкви

Суспільство 2651
Громада Свято-Михайлівського храму села Чернелівка вирішили вийти з рпц та приєднатися до Православної церкви України
Громада Свято-Михайлівського храму села Чернелівка вирішили вийти з рпц та приєднатися до Православної церкви України. Фото: з фейсбук-сторінки Олександра Чорнієвича

Присутні на зборах релігійної громади одностайно підтримали перехід з упц мп до помісної Православної Церкви України.

Услід за низкою храмів на Хмельниччині про вихід з підпорядкування російської православної церкви заявила ще одна релігійна громада. На Красилівщині днями відбулися збори релігійної організації Свято-Михайлівського храму села Чернелівка, на яких присутні парафіяни вирішили вийти з рпц та приєднатися до Православної церкви України.

«Присутні на зборах одностайно підтримали перехід з упц мп до помісної Православної Церкви України. Дякую громаді за чітку позицію. Дякую отцю Івану за підтримку рішення громади та власну громадянську позицію. Україна понад усе», - на своїй сторінці в Фейсбуці написав голова Хмельницької районної адміністрації Олександр Чорнієвич.

Нагадаємо, нова хвиля переході релігійних громад з московського патріархату до ПЦУ розпочалася з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Днями церковна громада села Підлісці на Ізяславщині також прийняла рішення вийти з підпорядкування російської православної церкви та долучитися до Помісної православної церкви України.

До слова, за переказами, саме в Підлісцях, за однією з версій, композитор Микола Леонтович, автор відомого на увесь світ «Щедрика», вперше почув щедрівку, яка завдяки йому стала справжнім символом Різдва. Звідси родом була дружина Леонтовича – Клавдія Жовткевич.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую