ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із ракетником Олегом Гуменюком

Суспільство 3184
Олег Гуменюк загинув 18 березня у Запорізькій області, виконуючи свій військовий обов
Олег Гуменюк загинув 18 березня у Запорізькій області, виконуючи свій військовий обов'язок. Фото: колаж автора

Він загинув 18 березня у Запорізькій області.

Сьогодні, 25 червня у Хмельницькому попрощалися із військовослужбовцем Олегом Миколайовичем Гуменюком. У січні йому виповнилося 48 років, стільки й залишиться навічно. Олег Гуменюк служив у 19 ракетній бригаді «Свята Варвара» із 2019 року. Він загинув 18 березня у Запорізькій області, виконуючи свій військовий обов’язок. 

За словами офіцера командування бригади Олексія Наконечного, Олег Гуменюк був хорошою, відповідальною людиною і сумлінним військовим.

«Побратими Олега кажуть, він був дуже ощадливий, не пив, не палив і все намагався робити для сім’ї та родини. Був стриманим і вихованим чоловіком. І його смерть непоправна втрата для нашої бригади», — каже Олексій Наконечний.

Олег Гуменюк був врівноваженою і відповідальною людиною, кажуть побратими.

Заступник командира 19 ракетної бригади, полковник Юрій Балабан каже, Олексій був справжнім чоловіком, патріотом і таким залишиться у серцях і пам’яті кожного військовослужбовця. 

«Слова підібрати важко. Але для кожного воїна захисника випала така доля, щоб загарбник не пройшов далі. Хочеться сподіватися, що це буде останнє наше поховання і всі решта наших захисників повернуться до своїх родин живими й неушкодженими», — сказав полковник Юрій Балабан. 

Полковник Юрій Балабан: Втрата кожного військовослужбовця - це біль для всієї ракетної бригади.

За словами міського голови Олександра Симчишина, Хмельницька громада вже провела в останню путь 50 наших земляків починаючи з 24 лютого і 86 — із лютого 2014 року. 

«Кожен із них — справжній чоловік, воїн захисник, Герой. Але насамперед — це чоловік, тато, син, брат, сусід, колега, бойовий побратим. 50 родин за чотири місяці втратили для себе найрідніших. Тому від усіх нас щирі співчуття родині Олега. Дякуємо вам за Олега, бо справжні чоловіки, Герої можуть бути виховані тільки в достойних сім’ях. Дякуємо також і Олегу, який жив як Герой, служив як військовий, не боявся, виконував обов'язок, був вірний присязі, захищав Україну, рідний Хмельницький, наших дітей і кожного з нас. За це ми йому, допоки будемо жити, маємо бути вдячні», — сказав Олександр Симчишин і додав, що маємо пам’ятати Олега Гуменюка допоки житимемо як і кожного із тих, хто віддав заради нас і наших дітей своє життя. 

Олега Гуменюка поховали на Алеї Слави у Хмельницькому. В нього залишилися батьки, дружина, син.

Схилившись на коліна усі проводжали в останню путь загиблого Героя живим коридором

Сьогодні у Хмельницькому також попрощалися із капітаном Віктором Мазуром.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую