ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині врятували чоловіка, який намагався переплисти Дністер

Суспільство 1832
Коли плавця помітили рятувальники, він вже був знесилений і втомлений
Коли плавця помітили рятувальники, він вже був знесилений і втомлений. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Він розповів рятувальникам, що цього разу не зумів розрахувати свої сили.

Сьогодні, 4 липня, у селі Рудківці Кам’янець-Подільського району надзвичайники врятували жителя Вінниці. Чоловік намагався переплисти Дністер, але не розрахував власні сили. Деталі розповіли представники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

«Приблизно за півтора кілометра від нашого поста, посередині Дністра я помітив чоловіка, який якось дивно плив. Було зрозуміло, що він був знесилений і втомлений. А у тому місці глибина сягає до 30 метрів», — зазначив водолаз-рятувальник Олександр Гот, який побачив плавця у свій бінокль.

Рятувальники на човні підплили до чоловіка й допомогли йому піднятися на плавзасіб. Дорогою до берега 47-річний чоловік розповів, що він з Вінниці. Він багато років займається плаванням, але сьогодні не розрахував свої сили.

«Цього разу хеппі енд, але так щасливо закінчується не кожна «вилазка» за межі своїх можливостей. Рятувальники Хмельниччини закликають любителів «далеко поплавати» не робити так, щоб за вами довелося пірнати на дно. Там глибоко...», — звернулася рятувальники.

Читайте також: Погода на тиждень – від спеки до сильних дощів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую