ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пес Патрон побував на відкритті муралу в Хмельницькому

Суспільство 1722
Новий мурал намалювали на вулиці Грушевського
Новий мурал намалювали на вулиці Грушевського. Фото: автора

Найвідоміший собака країни приїхав у Хмельницький до Дня міста.

Хмельницький відзначає 591-у річницю з часу першої писемної згадки. З цієї нагоди у місті 24 вересня підготували програму просвітницьких та патріотичних заходів, під час яких збиратимуть гроші на автомобілі для українських військових. Завітав до обласного центру й легендарний пес Патрон, який з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну разом з чернігівськими рятувальниками допомагає розміновувати території від ворожих вибухівок.

Сьогодні найвідоміший собака країни побував на відкритті муралу, який створили на його честь волонтери. Зображення Патрона художники нанесли на стіні поруч з приміщенням міського управління охорони здоров’я на вулиці Грушевського. Влітку раніше на цій же стіні намалювали ще трьох персонажів: військового на передовій, рятівника з дитиною на руках і бойового медика. Також в рамках проєкту «Відважна Україна» мурал-присвята з’явився на вулиці Проскурівського Підпілля на стіні поруч з міським управлінням соцзахисту населення.

Пес Патрон у Хмельницькому

Пес Патрон знову побував у Хмельницькому.

«Вирішили зробити подарунок до Дня міста. Наш проєкт стосується кожного, бо ми вважаємо, що кожен українець є героєм. Не важливо чи це військовий, чи медик, чи жінка, яка чекає свого чоловіка. Тому ми вирішили на стінах нашого міста малювати мурали, які будуть символізувати ці маленькі, але дуже значущі перемоги для історії. Патрон є найвідомішим собакою не лише всієї країни, але всього світу. Він є символом того, що тваринка теж може бути героєм», - говорить волонтерка громадської організації «Українці майбутнього» Вероніка Гоїк.

Пес Патрон у Хмельницькому

Хмельницькі волонтери подарували Патрону подарунок.

Після відкриття стінопису пес Патрон зі своїм власником Михайлом Ільєвим та колегами-рятувальниками прогулялися центральною вулицею міста, а потім зустрілися з містянами біля Дитячого світу. Там хмельничани могли більше дізнатися про життя собаки-сапера та сфотографувати його.

Більше фото:

Пес Патрон у Хмельницькому

Пес Патрон у Хмельницькому

Пес Патрон у Хмельницькому

Пес Патрон у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую