ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Експертиза підтвердила загибель 22-річного воїна з Хмельниччини

Суспільство 3532
Едуарду Казмірчуку назавжди залишиться 18-років
Едуарду Казмірчуку назавжди залишиться 18-років . Фото: з фейсбуку Ленковецької громади

Впродовж майже семи місяців Едуард Казмірчук вважався безвісти зниклим.

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув 22-річний Едуард Казмірчук зі села Лавринівці Ленковецької громади. Героя не стало 11 березня. Однак донедавна він вважався безвісти зниклим. Втрату захисника підтвердили результати ДНК-експертизи. Про це повідомили представники Ленковецької громади.

За їх словами, майже сім місяців жевріла надія, що Едуард Казмірчук живий, адже він вважався безвісти зниклим. Однак, на жаль, 23 вересня в громаду надійшла трагічна звістка — ДНК-експертиза підтвердила його смерть. Герой загинув 11 березня у районі села Варівськ Київської області.

Як зазначає видання «День за днем» з посиланням на вчительку полеглого Героя, Едуард Казмірчук народився 24 березня 2000 року. Після закінчення школи вступив до Національного університету «Острозька академія», де навчався на спеціальності «Громадське здоров’я». Він мав широке коло інтересів, був допитливим і наполегливим юнаком.

«Прощання з Едуардом Казмірчуком відбудеться у вівторок, 27 вересня, у селі Лавринівці. Траурна панахида буде служитись у місцевому храмі», — розповіли Ленковецькій громаді.

Співчуваємо рідним і близьким полеглого Героя.

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися з 22-річним Олександром Борбуцьким

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую