ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із загиблим Героєм Сергієм Везденецьким

Суспільство 2359
Сергій Везденецький загинув на Херсонщині.
Сергій Везденецький загинув на Херсонщині. . Фото: автора

Він загинув захищаючи Україну від російських загарбників.

Сьогодні, 26 вересня у Хмельницькому провели в останню путь Сергія Михайловича Везденецького. Його життя обірвалося 15 вересня на Херсонському напрямку. Сержантові Сергію Везденецькому було 49 років. Захищати Україну у війні із російським загарбником він пішов добровільно. 

Сусідка Героя Олена Савицька каже, знала його з 1987 року. Згадує його як активного життєрадісного чоловіка, який завжди допомагав і підтримував. 

«У під’їзді його знали всі з найкращого боку, адже він завжди намагався допомогти сусідам, щось піднести людям похилого віку. З нього енергія випирала. Такі люди, як Сергій Михайлович, дійсно могли запалити дух своїх підлеглих, щоб дійти до мети. Дуже прикро, що він загинув. Якби все склалося інакше, було б більше щиріших людей і він би більше передав досвіду молодому поколінню», — каже Олена Савицька. 

Сергій Везденецький пішов воювати добровільно, бо як кажуть близькі, мав військовий дух і бажання захищати свою Батьківщину! 

Сергія Везденецького поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.

Сьогодні також провели в останню путь старшого сержанта Володимира Дудченка. Він загинув 22 вересня 2022 року. Йому було 38 років. Володимира Дудченка поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую