ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні загинув офіцер з Шепетівщини Володимир Сидоренко

Суспільство 1096
Володимир Сидоренко народився на Чернігівщині, але більшу частину життя прожив у Судилкові на Шепетівщині
Володимир Сидоренко народився на Чернігівщині, але більшу частину життя прожив у Судилкові на Шепетівщині. Фото: зі сторінки Судилківської громади у фейсбуці

Захисник загинув 23 вересня на Донеччині.

Звістка про загибель захисника України Володимира Сидоренка надійшла на Шепетівщину. Як повідомляють у Судилківській громаді, він загинув 23 вересня на Донеччині.

«У російсько-українській війні під час виконання бойового завдання загинув наш земляк Сидоренко Володимир Дмитрович, 1973 року народження, житель села Судилків. Володимир Дмитрович з честю і до останнього подиху захищав рідну землю від ненависного російського окупанта. Вірний військовій присязі син України 23 вересня поліг смертю хоробрих за свободу, волю, незалежність, територіальну цілісність нашої країни на Донеччині», - повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

У громаді додають, що Володимир Сидоренко народився на Чернігівщині, але більшу частину життя прожив у Судилкові. Здобув вищу освіту у Київській академії внутрішніх справ.

«Уособлюючи в собі найкращі риси офіцера поліції, завжди стояв на сторожі Закону і охорони правопорядку. Капітан МВС Сидоренко Володимир брав участь у АТО(ООС) на сході країни, а коли 24 лютого рф віроломно вторглася на територію України, пішов захищати наші села і міста від російського агресора», - кажуть у громаді.

У Володимира Дмитровича залишилися мама, брат, син і донька.

Попередньо прощання із Володимиром Сидоренком відбудеться 29 вересня.

Вічна пам’ять Герою… Щирі співчуття рідним...

Нагадаємо, під Бахмутом загинув мешканець Дунаєвеччини Максим Акімов.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую