ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні загинув Леонід Данилюк зі Славути

Суспільство 1576
Солдат Данилюк Леонід загинув у бою з російськими окупантами
Солдат Данилюк Леонід загинув у бою з російськими окупантами. Фото: зі сторінки виконавчого комітету Славутської міської ради

В останню дорогу проведуть Героя завтра, 29 вересня.

У Славуті сьогодні, 28 вересня, зустрічатимуть Героя Леоніда Данилюка, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у виконавчому комітеті Славутської міської ради. Поховають Леоніда Данилюка завтра, 29 вересня.

«У бою з російськими окупантами загинув наш земляк, солдат Данилюк Леонід Леонідович, 1983 року народження. Заупокійна панахида за загиблим Героєм відбудеться завтра, 29 вересня. Громадське прощання розпочнеться у міському Палаці культури о 13:00. Поховання Героя відбудеться на «Новому кладовищі», - повідомляють у виконавчому комітеті.

Додають, що сьогодні, орієнтовно о 22:00-23:00 тіло захисника привезуть до міста. Славутчан просять гідно зустріти Героя.

Нагадаємо, сьогодні, 28 вересня, мешканці Кам’янця-Подільського попрощалися з полеглим земляком — Олександром Шушковим. Йому назавжди залишиться 21 рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую