ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Як правильно доглядати за обличчям після 30 років

Суспільство 517
До 30 років у шкірі людини стає дедалі менше гіалуронової кислоти
До 30 років у шкірі людини стає дедалі менше гіалуронової кислоти. Фото: idn-cosmetics.com

Для уповільнення старіння шкірних покривів потрібно використовувати креми з відповідним ефектом.

З віком шкіра змінює свої функціональні властивості, що потрібно враховувати під час вибору косметики. Різні ізраїльські бренди – наприклад, Крістина косметика – пропонують великі лінійки для догляду за віковою шкірою. Розглянемо, як змінюється шкірний покрив після тридцяти років, і який догляд правильно проводити в цей час.

Що відбувається зі шкірою після тридцяти років?

До 30 років у шкірі людини стає дедалі менше гіалуронової кислоти. Також порушується ліпідний бар'єр, що зумовлює зниження опорної функції покривів. Відзначаються зниження рівнів колагену та еластину – це є пусковим механізмом для появи зморшок. На швидкість розвитку перерахованих процесів впливають багато факторів – наприклад, спосіб життя, умови праці та правильний догляд.

Як доглядати за шкірою після тридцяти?

У цей період потрібно активно використовувати антивікову косметику, яка допоможе зупинити ознаки старіння. Для цього використовують комплексний та щоденний метод, які включають декілька ступенів догляду:

  • очищення – тут важливо прибрати з поверхні шкіри бруд і жир, що накопичилися, оскільки вони служать джерелом розвитку інфекції;
  • тонізування – легкий дратівливий ефект стимулює роботу шкіри та полегшує проникнення активних речовин;
  • зволоження –  дозволяє накопичити вологу в клітинах, що важливо для еластичних властивостей шкіри.

Важливо використовувати косметику в тих місцях, де зморшки з'являються дуже активно. Наприклад, корисні креми та маски в області навколо очей, у зоні шиї та декольте.

Перед використанням декоративних косметичних засобів важливо подбати про правильне чищення. Це забезпечить повноцінний ефект від косметики, яка буде нанесена з часом. Підійдуть засоби, які використовують для ранкового та вечірнього чищення.

Для правильного догляду потрібно подбати і про захисні властивості шкіри. Наносите препарати, які оберігають шкірний покрив від ультрафіолетового випромінювання, а також засоби для зволоження. Для цього підійдуть креми, які мають фізичний або хімічний SPF-фільтр у складі, а також препарати на основі гіалуронової кислоти. Саме ця речовина допомагає зволожувати клітини шкіри та протидіяти віковим змінам.

Для уповільнення старіння шкірних покривів потрібно використовувати креми з відповідним ефектом. Не потрібно впливати на зону механічними методами, які дратують шкіру – краще використовувати легкий масаж. Наносите ліфтингові препарати, які також знімають набряклість та припухлість навколо очей.

На стан шкірного покриву більшою мірою впливають фактори способу життя, серед яких харчування, спорт, шкідливі звички та зовнішнє середовище. Важливо пити від 1,5 до 2 літрів води на добу, при цьому потрібно розподілити обсяг рівномірно, щоб не викликати набряки. Спортивні навантаження допомагають нормалізувати кровообіг шкіри, що покращує опорну функцію шкіри. Корисно робити курс лімфодренажного масажу один-два рази на рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую