ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині запровадили графіки обмеження електроенергії

Суспільство 22557
Таким чином енергетики намагаються стабілізувати роботу енергосистеми в Україні
Таким чином енергетики намагаються стабілізувати роботу енергосистеми в Україні. Фото: ілюстративне pixabay.com

Мешканці області можуть дізнатися про відключення та очікуваний час відновлення електропостачання в Особистих кабінетах споживачів.

У межах Хмельницької області знову запроваджено графіки обмеження електричної енергії та потужності. Введено шість черг графіка аварійних відключень. Як повідомляють у пресслужбі «Хмельницькобленерго», без запровадження цих графіків неможливо стабілізувати роботу об’єднаної енергосистеми України.

«Будь ласка, наберіться терпіння. Орієнтовний час перезаживлення споживачів 2-3 години після вимкнення, - йдеться у повідомленні. - Пам’ятайте про потребу максимально економити електричну енергію. Використовуйте її раціонально та свідомо».

Щоб отримати сповіщення про відключення та очікуваний час відновлення розподілу електроенергії, в розділі «Комунікації» Особистого кабінету споживача енергоресурсів потрібно зафіксувати обраний канал комунікації (номер телефону, електронну поштову скриньку). Функція доступна для побутових та непобутових споживачів.

Додамо, вчора вранці, 25 жовтня, у Хмельницькому зникло електропостачання. Відімкнення було аварійне - зникла напруга із високовольтної лінії, яка йде з іншої області. Через дощову погоду ремонтні роботи були ускладнені, однак ближче до вечора аварію усунули і станом на 17-ту годину в місті було заживлено понад 85% споживачів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую