ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Графік погодинних відключень на Хмельниччині – запроваджено чотири черги

Суспільство 43349 1
Сьогодні, 31 жовтня, в Україні вводять екстрені відключення електроенергії
Сьогодні, 31 жовтня, в Україні вводять екстрені відключення електроенергії. Фото: ілюстративне з архіву

Графіки можуть коригуватися.

Масовані атаки ворога не минули без наслідків – енергосистема України перебуває у нестійкому стані. Задля стабілізації роботи енергосистеми відсьогодні, 31 жовтня, на Хмельниччині запроваджено графік погодинних відключень. Наразі Хмельницьку область поділено на 4 черги. Про це повідомляють на сайті «Хмельницькобленерго».

«Графік враховує почерговість відключень споживачів та потребу збереження розподілу електричної енергії об’єктам критичної інфраструктури. Проте, порядок введення черг може коригуватися згідно з вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго», - йдеться у повідомленні.

Інформація про приналежність населених пунктів до черг графіку погодинних відключень, застосування черг із зазначенням годин доби та причин введення може змінюватися. Але, як повідомляють в «Хмельницькобленерго», за можливості, вона висвітлюватиметься на сайті Товариства за добу.

«Зауважте, що графік погодинних відключень не є єдиним методом регулювання рівня навантаження на енергосистему. Оператори системи розподілу, у випадку настання значних аварійних відключень та за вказівки НЕК «Укренерго» можуть запроваджувати графіки аварійних відключень, обмеження споживання потужності, електричної енергії», - додають енергетики.

Наголошуємо, проінформувати заздалегідь про застосування аварійних відключень – неможливо. Після отримання вказівки від НЕК «Укренерго» оперативний персонал застосовує графік протягом 10-15 хвилин. Проте, якщо споживачі зазначили свій номер телефону або ж адресу електронної поштової скриньки в розділі «Комунікації» Особистого кабінету, то вони отримуватимуть сповіщення про події із зазначенням очікуваного часу відновлення розподілу електричної енергії.

Графік погодинних відлючень в області можна переглянути тут

Коментарі:

Олександр Крамар 01.11.2022 12:54

Цікавий графік. Вул. Водопровідна є не тільки в трьох чергах. Але в одній черзі вона є два рази. Тому зрозуміло, чому її відключають щодня. Причому завжди в вечірні години. Було два відключення на сім годин. А одного дня - на 11 годин (сім плюс чотири). А через дорогу (без ніяких критичних об'єктів) - лише одне відключення на годину.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую