ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці попрощалися зі загиблим на війні Сергієм Смерекою

Суспільство 881
Співчуваємо рідним і близьким полеглого захисника України
Співчуваємо рідним і близьким полеглого захисника України. Фото: Шепетівської міської ради

Герой загинув під час виконання бойового завдання.

Сьогодні, 5 листопада, шепетівчани попрощалися зі своїм полеглим захисником Сергієм Смерекою. Герой загинув у Донецькій області. Йому навіки залишиться 42 роки.

За інформацією Шепетівської міськради, Сергій Смерека народився 27 вересня 1980 року в Шепетівці. Тут він вчився у загальноосвітній школі № 3. Закінчивши її, вступив до Рівненського економіко-гуманітарного університету. Після строкової служби в армії Сергій Валентинович багато років працював водієм на спецтехніці.

Початок масштабної війни застав його у Києві. Не чекаючи поки його мобілізують, 25 лютого Сергій Смерека записався у лави добровольче формування територіальної громади Шепетівки. А потім — у 214-й окремий спецбатальйон, створений у травні цього року.

У складі цього батальйону Герой захищав країну в Апостоловому, що на Дніпропетровщині, а потім на Херсонщині. Згодом у складі спецбатальйону був перекинутий на північ Донеччини, де служив солдатом-гранатометником.

Життя Сергія Смереки обірвалося 21 жовтня в Донецькій області під час виконання бойового завдання. Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

Життя Сергія Смереки обірвалося 21 жовтня в Донецькій області під час виконання бойового завдання. Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

На жаль, 21 жовтня життя Сергія Смереки трагічно обірвалося. Герой загинув під час виконання бойового завдання. У нього залишилися мати, дружина та двоє синів.

«Сергій вважав, що захищати свою землю, людей, рідних — це його обов’язок. Говорив, що якщо не піде, не зможе після війни дивитися в очі синам. Він знав і розумів, що інакше не вміє і не зможе і докладав максимуму зусиль, наближаючи Перемогу. Але війна осиротила ще одну родину», — зазначили у пресслужбі Шепетівської міської ради.

Нагадаємо, 4 листопада шепетівчани попрощалися зі 46-річним головним сержантом Русланом Плаховим. Герой загинув 30 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу міста Сватове, що на Луганщині.

Читайте також: На війні загинув сапер з Кам’янця-Подільського

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую