ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Девять місяців війни. Як змінилася статистика повітряних тривог на Хмельниччині

Суспільство 1081
Під час повітряної тривоги, якщо ви бачите куди влучила ворожа ракета, або, де її збили Сили оборони, не публікуйте такі фото та відео в соцмережах
Під час повітряної тривоги, якщо ви бачите куди влучила ворожа ракета, або, де її збили Сили оборони, не публікуйте такі фото та відео в соцмережах. Фото: з архіву

За минулий місяць сингал «Тривога» в нашій області лунав 23 рази.

24 листопада минуло дев’ять місяців від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ворог й надалі намагається захопити наші території, а й надалі завдає ударів по об’єктам критичної інфраструктури. І місяць, що минув, був доволі важким, адже агресор декілька разів здійснював масштабні ракетні удари. Наймасованіша – 15 листопада, коли вдарили і по Хмельниччині, внаслідок чого були поранені й люди. А сигнал «Тривоги» того дня був одним із найдовших. На Хмельниччині він тривав 3 години 37 хвилин та 42 секунди.

«А от щодо позитивних рекордів, то 18 листопада, а також 21 листопада була зафіксована найменша кількість повітряних тривог, оголошених за добу –всього по 4 тривоги (усі у східних областях). Також ми повернулися до тенденції зменшення щомісячної кількості тривог – за девятий місяць війни було оголошено 1271 тривогу і це на даний момент найменша кількість від 24 лютого. Для порівняння – це у 2,5 рази менше, ніж у лютому та у березні, - йдеться в блозі ресурсу «Статистика повітряних тривог». - Говорячи про статистику по областям України, кількість тривог майже у всіх областях зменшилась у порівнянні з минулим місяцем, а у кількох з них залишилася на тому ж рівні».

Що ж по тривогам на Хмельниччині? У період з 24 жовтня по 24 листопада у нас сигнал тривога оголошували 23 рази. Середня тривалість – 1 година 37 хвилин та 45 секунд. Найчастіше – у середу (7 разів) та п’ятницю (4 рази). Якщо брати за проміжками часу, то 10 разів тривога лунала з 12 до 18 години, 8 разів – з 6 до 12:00. А з 18:00 до 6:00 – лише 5 разів, тоді як у перші п’ять місяців Великої війни саме в цей час на Хмельниччині найчастіше лунали сирени.
Утім, якщо зазирнути в детальнішу статистику за часом, то із 23 сигналів тривоги, 5 лунали о 9-ій ранку. А, до прикладу, о 10-ій – жодного разу.

До теми: Статистика повітряних тривог на Хмельниччині: коли найчастіше лунали сирени за 8 місяців

«За цей місяць війни було отримано 221 повідомлення про вибухи, - йдеться на сайті «Статистика повітряних тривог». - Найбільша кількість вибухів припала відповідно на дні, коли чинилися ракетні атаки. У топі за вибухами всі фронтові та прифронтові області, а у трійку лідерів входять: Херсонщина (44), Дніпропетровщина (35) та Запоріжжя (31)». На Хмельниччині ж повідомляли про три вибухи. Два – 31 жовтня, ще один – 15 листопада.

Читайте також: У Хмельницькому для мешканців багатоповерхівок закупили півтори сотні генераторів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую