ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському поховали 44-річного захисника України

Суспільство 2150
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: з фейсбука

У місті попрощалися з Андрієм Самборським.

Сьогодні, 28 листопада, у Кам’янці-Подільському проводжали в останню путь Героя. Цього дня похоронили 44-річного військового Андрія Самборського, який загинув у бою поблизу Берестового на Донеччині. Про прощання з захисником повідомляє міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Постіко.

«Андрій Самборський тепер навіки в пам'яті. Як відчайдушний захисник країни, як ненависник рашистів, котрі прийшли на українську землю. Дуже важкі часи ми переживаємо. Болить за кожного воїна, за кожне втрачене життя, за кожну маму, дружину, дитину, які хоронять найрідніших», - написав посадовець.

Додамо, також днями на Шепетівщині поховали Леоніда Кузьомка, який загинув під Бахмутом. У селі Борисів попрощалися з 25-річним військовим Дмитром Колядою, який загинув 21 листопада під час стрілецького бою поблизу Яковлівки Донецької області. На Білогірщині попрощалися з захисником України Богданом Артемчуком.

Прощалися з військовим у Будинку офіцерів.

Поховали Героя на Алеї Слави.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую