ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині 30 листопада діють аварійні відключення електрики: знеструмлюють по кілька черг

Суспільство 3772
Укренерго передбачило Хмельниччині 57% потужностей від величини, яку вона раніше споживала
Укренерго передбачило Хмельниччині 57% потужностей від величини, яку вона раніше споживала. Фото: ілюстративне pixabay.com

Через непередбачуваність ситуації графіки погодинних відключень світла не діють.

Сьогодні, 30 листопада, у Хмельницькій області діють виключно аварійні відключення світла. Через низький рівень потужності енергетики можуть знеструмлювати одночасно три, а іноді — чотири черги. Про це попередили представники АТ «Хмельницькобленерго».

За їх інформацією, Укренерго 30 листопада знову передбачило Хмельниччині 57% потужностей від величини, яку вона раніше споживала. Щоб запобігти перевищенню доведеної величини, доводиться знеструмлювати три, а інколи чотири черги одночасно. Тому сьогодні в області діють лише аварійні відключення електроенергії. Натомість графік погодинних відключень — не діє.

«Наголошуємо, що пріоритетом є живлення об’єктів критичної інфраструктури: лікарень, об’єктів водоканалу, каналізаційного господарства... Решта потужності розподіляється між споживачами», — пояснили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Якщо ж Укренерго збільшить рівень доведених для області потужностей, енергетики зможуть заживити більшу кількість споживачів і вийти на застосування двох черг графіка погодинних відключень.

Читайте також: Погода на завтра – 30 листопада на Хмельниччині місцями ожеледиця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую