ye-logo.v1.2

Школа на Хмельниччині купує комплект обладнання для сонячної електростанції

Суспільство 2743
Навчальний заклад намагається щабезпечити автономну роботу
Навчальний заклад намагається щабезпечити автономну роботу. Фото: soncedim.com.ua

Вартість обладнання сягає близько 50 тисяч гривень

Волочиський навчально-виховний комплекс вирішив придбати комплект обладнання для сонячної автономної станції, щоб забезпечити власні потреби в електроенергії. Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Прозорро”.

Навчальний заклад уклав угоду щодо придбання обладнання з ФОП Цимбал Леонід Леонідович. Вартість комплекту становить 47 тисяч 548 гривень.

Школа не долучила до звіту договір, але зазвичай в комплект входять сонячні панелі, акумуляторні батареї, контролер заряду і автономний інвертор.

Придбання подібного обладнання дозволяє отримати автономне живлення під час відключень електроенергії, які зараз відбуваються по всій Україні внаслідок масових ракетних обстрілів критичної інфраструктури.

Раніше Хмельницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки придбав дві зарядні станції та сонячну панель.

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада замовляла 26 фотоелектричних сонячних модулів, з яких складаються сонячні батареї. Сонячну панель у комплекті нещодавно придбав Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.

П’ять сонячних станцій на 50W кожна купувала Красилівська міська рада. Вартість обладнання становила 31 тисячу гривень.

Крім того, різноманітні закупівельники в області замовляли прожектори, ліхтарі та ліхтарики з сонячним елементом живлення.

Раніше “Сайт “Є” писав, що закупівельники Хмельницької області протягом листопада оголосили торгів та підписали угод на придбання генераторів на суму близько 50 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую