ye-logo.v1.2

У Хмельницькому засніжило: як комунальники справляються з негодою (фото)

Суспільство 2093
Двірники й трактористи управляючих муніципальних компаній розпочали боротьбу зі снігом о шостій ранку
Двірники й трактористи управляючих муніципальних компаній розпочали боротьбу зі снігом о шостій ранку. Фото: автора

Комунальна техніка вже здійснила два кола посипки доріг сіллю.

Сьогодні, 1 лютого, після тривалої безсніжної погоди у Хмельницькому засніжило. Опади очікуються протягом усього ранку й мають завершитися в обідню пору. Як же з негодою справляються місцеві комунальники, кореспонденти сайту «Є» запитали у заступника міського голови Василя Новачка.

«Зараз їду вулицею Петлюри. Дорога абсолютно проїзна, не слизька. Десь на осьовій лінії та під бортами є трішки снігової каші», — одразу поділився своїми враженнями Василь Пилипович.

За його словами, комунальна техніка вийшла на дороги як тільки почав йти сніг. Працює 12 одиниць великих посипачів типу «МАЗ», «КрАЗ». Вони здійснили два кола посипки доріг і їхатимуть на стоянку. Далі по погоді прийматиметься рішення, що робити в обідню пору.

«Синоптики далі обіцяють нормальну погоду. Тому поки думаю, що тієї кількості солі, яку ми висипали, буде достатньо. Якщо на якихось дорогах буде гірша ситуація, ми випустимо на них техніку з відвалами й згорнемо снігову кашу», —зазначив заступник міського голови.

Він додав, що усі двірники й трактористи управляючих муніципальних компаній розпочали боротьбу зі снігом о шостій ранку.

Хоча комунальники готові до викликів природи, масштабна війна дається взнаки. За словами Василя Новачка, техніки стало менше, ніж торік. Наприклад, з комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг забрали чотири великі посипачі. Вони у прифронтових територіях виявилися потрібнішими. Також частину водіїв мобілізували до війська. Тому їх не вистачає. Й деколи наявним водіям доводиться працювати дещо більше, ніж потрібно.

«Торік купили дуже дорогу сіль з-за кордону: понад дев’ять гривень за кілограм. Інших варіантів не було, адже через бойові дії не могли брати сіль з «Артемсолі» (підприємство розташоване в Соледарі Донецької області — авт.), — розповідає Василь Пилипович. — Ми готові до викликів природи, але сподіваємося на розуміння хмельничан, адже маємо для цього менше ресурсів, ніж торік».

Більше фото засніженого Хмельницького












До теми: Погода на лютий – сніжний початок місяця та температурні гойдалки наприкінці зими

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую