ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися з 43-річним захисником Олександром Коршаковим

Суспільство 1556
Співчуваємо рідним і близьким загиблого..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого... Фото: скрін з відео

Герой загинув на Донеччині.

Сьогодні, 8 лютого, Хмельницький попрощався з полеглим на війні захисником. В останню путь провели 43-річного Олександра Коршакова. Чоловік пішов добровольцем захищати Україну, але загинув на фронті.

Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», Олександр родом із села Черепівка Олешинського старостату. Військовий помер 1 лютого від поранення, яке отримав на Донеччині. Йому назавжди залишиться 43 роки.

«У нього були проблеми зі здоров’ям, але він три місяці ходив до військкомату. Його все відхиляли, відхиляли. Дуже просився Сашко. Він дуже любив Україну. Присвятив своє життя вихованню сина, передав йому той патріотизм, той дух», - говорить голова Олешинського старостату Валентина Базилюк.

«Дуже шкода, що такий час настав, який забирає кращих наших синів. Знаємо Олександра тільки з хорошого боку. Він був з хорошої сім’ї. Його бабуся була гарною вчителькою. Ця страшезна війна забирає найкращих. Вічна слава Героям і світла пам'ять Герою Олександру», - зазначила завідувачка Черепівської філії Іванковецького ліцею Світлана.

Поховали Олександра Коршакова на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую