ye-logo.v1.2

Він дуже любив життя: на Ярмолинеччині поховали 21-річного захисника

Суспільство 5922
Співчуваємо рідни і близьким загиблого захисника..
Співчуваємо рідни і близьким загиблого захисника... Фото: з фейсбука

Мар’ян Григор’єв загинув на Донеччині.

Вчора, 24 березня, в Ярмолинцях на центральній площі прощалися з полеглим на війні захисником Мар’яном Григор’євим. Як йдеться на сторінці Ярмолинецької громади, сотні людей прийшли, аби вилити біль і скорботу за молодим Героєм у спільній молитві і з військовими почестями провести його в останню путь.

«Мар’ян був наймолодшою дитиною в родині, мав старших сестру та брата. Свої перші кроки хлопчик робив на Дунаєвеччині у селі Малий Карабчіїв, де народився 28 грудня 2001 року. Та вже зовсім скоро родина оселилася у селі Соснівці, що на території нинішньої Ярмолинецької громади. Тут Мар’ян пішов у школу. Невдовзі заклад зачинили і хлопець продовжив навчання у сусідньому селі Косогірці, а завершував 11-річку в Савинецькій школі», - розповідають про Героя у громаді.

Здобувати професійну освіту юнак пішов у Хмельницький професійний ліцей № 8. Працював на різних роботах – у Хмельницькому, в Чернівецькій області. Робив усе по господарству вдома у селі Соснівці.

Захисник був старшим стрільцем.

На початку лютого 2023 року Мар’ян був призваний на військову службу. Пройшов відповідне навчання. А далі – служба у Десантно-штурмових військах Збройних сил України. Обіймав посаду старшого стрільця.

«Донецький напрямок. Тут тривають найзапекліші бої на фронті. Звідти 20 березня надійшла трагічна звістка про загибель нашого земляка воїна Мар’яна Григор’єва поблизу міста Мар'їнки. Захисникові було 21…», - йдеться у повідомленні.

Як розповідають про Мар’яна його рідні, він дуже любив життя. Та коли довелося стати на захист країни перед лицем смертельної небезпеки, він це зробив без вагань.

Поховали загиблого воїна на кладовищі у селі Соснівці.

Читайте також: Зазнав більш ніж 60 поранень - захисник з Хмельниччини розшукує протез руки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую