ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: весна набирає обертів

Суспільство 2198

Яку погоду прогнозують на Хмельниччині найближчими днями.

Після теплих та сонячних вихідних, у Хмельницькій області продовжить панувати притаманна травню погода, яка інколи нагадує літню. Нічна температура повітря поступово підвищуватиметься, а опадів майже не прогнозують. Отож, якою може бути погода на Хмельниччині – читайте детальніше на сайті «Є».

Найближчої ночі, 16 травня, за прогнозами Українського Гідрометеоцентру, буде хмарно з проясненнями та можливий короткочасний дощ. Температура повітря становитиме 11-13 градусів тепла. Вдень прогнозують від 21 до 23 градусів вище нуля, хмарно з проясненнями та без істотних опадів.

У середу, 17 травня, за даними ресурсу «Ventusky», вночі буде ще тепліше – до +15 градусів. Дощі малоймовірні як вночі, так і вдень. А щодо температурних показників, то повітря може прогрітися до 23 градусів з позначкою плюс.

Мінливу хмарність, короткочасний невеликий дощ та +10…+12 градусів прогнозують вночі 18 травня. А ось вдень у четвер також можуть бути незначні опади. Температура ж повітря коливатиметься в межах 22-24 градусів тепла.

У п’ятницю, 19 травня, за прогнозами синоптиків, вночі буде 10-14 градусів вище нуля, вдень повітря може прогрітися до 24 градусів. Без опадів.

20 травня, в суботу, синоптична картина буде схожою. Вночі прогнозують до +15, а вдень, - від 21 до 24 градусів на більшій території Хмельниччини. Натомість, на Кам’янеччині стовпчики термометра можуть сягати позначки +26.

«Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Хмельницькому до самого вечора. Без опадів», - такий прогноз на неділю, 21 травня, міститься на сайті «Синоптик». Вночі прогнозують до 15 градусів з позначкою «плюс», вдень – 23-25 градусів тепла.

Читайте також: Христина Соловій, Mamarika, Іво Бобул, Макс Барських, Хейтспіч: нова підбірка української музики

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую