ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському та на Шепетівщині провели в останню дорогу захисників

Суспільство 6006
В останню дорогу провели Героїв на Шепетівщині в Судилківській громаді та в Кам
В останню дорогу провели Героїв на Шепетівщині в Судилківській громаді та в Кам'янці-Подільському. Фото: з фейсбука

Герої загинули на війні за Україну.

У громадах області прощаються із загиблими на війні захисниками. Днями в останню дорогу провели Героїв на Шепетівщині в Судилківській громаді та в Кам'янці-Подільському.

«1 серпня зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели воїна – захисника рідної землі Руслана Роговського, - повідомили у Судилківській громаді. - Руслан народився 21 січня 2000 року у селі Траулин у дружній багатодітній сім'ї. Тут навчався у місцевій школі. Зростав добрим, уважним юнаком. Після школи навчався у Хмельницькому училищі торгівлі та харчових технологій».

З січня захисник пішов служити до лав ЗСУ, понад усе хотів бачити рідний край вільним від ненависного російського агресора. Солдат та кухар господарчого відділення взводу матеріального забезпечення 2 механізованого батальйону однієї з військових частин Руслан Роговський був мужнім воїном, вірним побратимом, умів смачно готувати різні страви для своїх побратимів, розповідають у громаді.

Руслан Роговський загинув у Запорізькій області. Фото: з фейсбук-сторінки Судилківської сільської ради

Загинув воїн – захисник 24 липня внаслідок мінометного обстрілу зосередження евакуаційної групи в одному з населених пунктів Запорізької області: отримав поранення, несумісні з життям. Русланові завжди буде 23…

Поховали Руслана Роговського в рідному селі Траулин з усіма військовими почестями.

Поховали Руслана Роговського в рідному селі Траулин з усіма військовими почестями. Фото: з фейсбук-сторінки Судилківської сільської ради

А 2 серпня прощалися з Героєм в Кам'янці-Подільському. В останню дорогу проводжали Романа Будовицького.

«Коли розпочалась повномасштабна війна, ахисник перебував за кордоном, звідки активно займався волонтерською діяльністю. Відчуття потрібності на рідній землі повернуло його на Батьківщину. Роман пішов до війська. Повернувся на щиті, виконавши громадянський обов'язок...», - повідомив Михайло Посітко, міський голова Кам'янця-Подільського.

Роман Будовицький був волонтером, а потім пішов до війська. Фото: з фейсбук-сторінки Кам'янець-Подільської міської ради

Попрощалися з Героєм 2 серпня. Фото: з фейсбук-сторінки Кам'янець-Подільської міської ради

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую